دانلود Photolemur 3 v1.1.0.2390 + Portable – پردازش پیشرفته تصاویر

نرم افزار Photolemur با ارائه یک رابط کاربری مبتکرانه، سعی داشته است که ابزار پیشرفته ای را برای ویرایش تصاویر در اختیار افراد قرار دهد و رتوش حرفه ای تصاویر را ممکن سازد. این برنامه دارای پیشرفته ترین تکنولوژی ها است تا هر کسی بتواند در داخل خانه، به صورت حرفه ای روی تصاویر خودش کار کند و کیفیت آنها را بالاتر ببرد. این برنامه خانگی دارای ابزارهای پیشرفته ای است و شما با تسلط کامل روی آنها، می توانید با عکس های خود کار کنید. حذف نویز تصاویر، یکی از کارهای اساسی این برنامه است و در این زمینه شاهد افزایش کیفیت و بیت ریت تصاویر هستیم.

با دانلود Photolemur نگاه خوبی به برنامه های خود خواهید داشت و با یک رضایت کامل رفتار می کنید. برنامه دارای امکان پردازش سریع تری است و شما در راستای کار بهبود یافته، می توانید با ابزارهای متنوع برنامه کار کرده و کیفیت بالای کار خود را مشاهده کنید. این برنامه می تواند رابط زیبایی را برای کار علاقه مندانه در اختیار کاربران قرار دهد و رضایت هر کاربری را داشته باشد. آسمان که یکی از عناصر اصلی هر عکسی می باشد، در این برنامه قابل پرداختن و بهبود کیفیت است.

کاور-Photolemur

با دانلود Photolemur از پیشرفته ترین ابزارها می توانید استفاده کنید و کیفیت تصاویر خود را به صورت خودکار افزایش دهید. قابلیت پیش نمایش برنامه، این امکان را ایجاد می کند که مقایسه کاملی داشته باشید و تغییرات واضح را مشاهده کنید. این تغییرات به قدری بزرگ هستند که تفاوت زیادی را با عکس های منتشر شده روی اینترنت خواهید دید و افراد زیادی به سمت شما جذب می شوند.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Photolemur:

  • انعطاف پذیر
  • تکنولوژی پیشرفته
  • پردازش سریع تر
  • رابط کاربری بهبود یافته
  • امکان کاهش نویز
  • تقویت کننده عکس با دریافتی کاربران
  • افزایش خودکار بالک تصاویر
info

Innovative user-centered interface puts all the focus on your images, and doesn’t confuse you with complex sliders. Sleek & sharp on the outside, Photolemur houses the most advanced image processing technology on the inside. And with 2.2, you have full control over it. With the new smart slider only you define the final look of your photos.

Features:
Opacity Slider
Smarter Enhancement Tech
Faster Processing
New Sky Enhancement
New Noise Reduction
The first photo enhancer with brains
Automatic bulk picture enhancing

سیستم مورد نیاز

OS: Microsoft Windows 7, 8,10 (64-bit)

Processor: Intel® Core i3 or AMD Athlon® 64 processor; 2 GHz or faster processor

RAM: 4 GB of RAM (8 GB recommended)

Graphic: 1024 x 768 display (1280×800 recommended)

Free Space: 4 GB of available hard-disk space

DirectX 10-capable video adapter

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب نرم افزار را اجرا نکنید. محتوای درون پوشه LicGen را به محل نصب نرم افزار خود منتقل کرده و به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

2) بر روی گزینه ی Gen UserData.dat کلیک کنید و چند ثانیه ای صبر نمایید. سپس بر روی گزینه ی Install UserData.dat کلیک کنید.

3) نرم افزار را اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com