دانلود Plex Media Player 2.22.1.917 + Server – مدیاپلیر حرفه ای پلکس

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار Plex Media Player ابزاری است که می توانید با تکیه بر اینترنت خود، از داده های خود لذت ببرید و فیلم های موردنیاز خود را به طور مستقیم از سریق استریم پلکس مشاهده کنید. این برنامه از فیلم های شما پشتیبان تهیه می کند و می توانید به همه آنها در همه جا دسترسی کامل داشته باشید. این فایل پشتیبان است که کمک می کند تمامی فیلم های شما در دستگاه های مختلف در دسترس باشد و تنها با داشتن یک حساب پلکس، بتوانید آنها را از یک مرورگر ساده نیز اجرا کنید. این برنامه با دستگاه های مختلف سازگار است و شما مشکلی از بابت تماشای فیلم های خود نخواهید داشت. این برنامه دارای رابط کاربری بسیار زیبایی است و مشاهده فیلم در چنین فضایی را بسیار عالی جلوه می دهد.

با دانلود Plex Media Player می توانید جنبه های دیگری از تنظیمات برنامه را تغییر دهید و با توجه به ذائقه خود، دسته بندی فیلم های خود را تغییر دهید. دیگر فیلم تماشا کردن از استریم های مختلف به راحتی صورت می گیرد و شما بدون مشکل می توانید لذت زیادی از چنین روشی ببرید. با این روش ها دیگر نیازی به حمل کردن یک حافظه ندارید و فیلم های خود را روی فضای بهتری می تواند داشته باشید و از همه جا به آنها دسترسی داشته باشید. امکان پخش آهنگ به عنوان یک آپشن عالی از طرف سایت پلکس ارائه می شود و می توانید به طور مستقیم آن را روی حساب خودتان داشته باشید. قابلیت این برنامه به صورت سفارشی سازی شده عرضه می شوند و شما می توانید تنظیمات خود را تغییر دهید و در حساب مخصوص به خودتان ذخیره کنید.

کاور-Plex-Media-Player

ویژگی های کلیدی نرم افزار Plex Media Player:

  • امکان ایجاد حساب کاربردی در سایت Plex
  • امکان پخش آهنگ های مخصوص از حساب کاربری پلکس
  • امکان ارائه تنظیمات به صورت سفارشی
info

Plex Media Player is a desktop utility meant to offer them an easier way to enjoy their data without needing to rely on a browser. There are a lot of people who rely on Plex Media Server to backup their movies and access them with ease from a remote location, be it a browser or a compatible device.

Features:
Connect your Plex Pass account
Browse and enjoy your Plex contents
Customize settings as you like

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7 SP1 or later (64-bit only).

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه Player با حجم 98 مگابایت

دانلود نسخه Server با حجم 74 مگابایت