دانلود Plex Media Player 2.22.1.917 + Server – مدیاپلیر حرفه ای پلکس

نرم افزار Plex Media Player ابزاری است که می توانید با تکیه بر اینترنت خود، از داده های خود لذت ببرید و فیلم های موردنیاز خود را به طور مستقیم از سریق استریم پلکس مشاهده کنید. این برنامه از فیلم های شما پشتیبان تهیه می کند و می توانید به همه آنها در همه جا دسترسی کامل داشته باشید. این فایل پشتیبان است که کمک می کند تمامی فیلم های شما در دستگاه های مختلف در دسترس باشد و تنها با داشتن یک حساب پلکس، بتوانید آنها را از یک مرورگر ساده نیز اجرا کنید. این برنامه با دستگاه های مختلف سازگار است و شما مشکلی از بابت تماشای فیلم های خود نخواهید داشت. این برنامه دارای رابط کاربری بسیار زیبایی است و مشاهده فیلم در چنین فضایی را بسیار عالی جلوه می دهد.

با دانلود Plex Media Player می توانید جنبه های دیگری از تنظیمات برنامه را تغییر دهید و با توجه به ذائقه خود، دسته بندی فیلم های خود را تغییر دهید. دیگر فیلم تماشا کردن از استریم های مختلف به راحتی صورت می گیرد و شما بدون مشکل می توانید لذت زیادی از چنین روشی ببرید. با این روش ها دیگر نیازی به حمل کردن یک حافظه ندارید و فیلم های خود را روی فضای بهتری می تواند داشته باشید و از همه جا به آنها دسترسی داشته باشید. امکان پخش آهنگ به عنوان یک آپشن عالی از طرف سایت پلکس ارائه می شود و می توانید به طور مستقیم آن را روی حساب خودتان داشته باشید. قابلیت این برنامه به صورت سفارشی سازی شده عرضه می شوند و شما می توانید تنظیمات خود را تغییر دهید و در حساب مخصوص به خودتان ذخیره کنید.

کاور-Plex-Media-Player

ویژگی های کلیدی نرم افزار Plex Media Player:

  • امکان ایجاد حساب کاربردی در سایت Plex
  • امکان پخش آهنگ های مخصوص از حساب کاربری پلکس
  • امکان ارائه تنظیمات به صورت سفارشی
info

Plex Media Player is a desktop utility meant to offer them an easier way to enjoy their data without needing to rely on a browser. There are a lot of people who rely on Plex Media Server to backup their movies and access them with ease from a remote location, be it a browser or a compatible device.

Features:
Connect your Plex Pass account
Browse and enjoy your Plex contents
Customize settings as you like

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7 SP1 or later (64-bit only).

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه Player با حجم 98 مگابایت

دانلود نسخه Server با حجم 74 مگابایت