دانلود Poedit Pro 2.2 Build 5561 – ترجمه متون زبان های برنامه نویسی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود Poedit Pro نام نرم افزاری کاربردی برای ترجمه متون زبان های برنامه نویسی می باشد که با استفاده از قابلیت Gettext این کار را به خوبی انجام می دهد. این نرم افزار از سیستم مدیریت محتوای وردپرس به صورت اختصاصی پشتیبانی می کند. این نرم افزار برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان کاربرد فراوانی خواهد داشت. نرم افزار Poedit Pro با استفاده از آخرین تکنولوژی و استاندارد یونیکد ساخته شده است. همچنین این نرم افزار دارای حافظه ای برای ترجمه می باشد. با استفاده و دانلود Poedit Pro به ترجمه هر نرم افزار یا وب سایتی که از Gettext برای محلی سازی خود استفاده کرده است بپردازید. Gettext به طور گسترده ای در بسیاری از زبان های برنامه نویسی و بسیاری از پروژه ها استفاده می شود. از وردپرس گرفته تا بسیاری از پروژه های PHP، Django و یا تقریبا هر چیزی که در لینوکس وجود دارد.

دانلود-Poedit-Pro

قابلیت های کلیدی دانلود Poedit Pro:

  • رابط کاربری ساده و کارآمد
  • چک کردن ایمنی
  • حافظه ای برای ترجمه
  • برای توسعه دهندگان: توسعه دهندگان می توانند از Poedit برای حفظ فایل ترجمه (یا قالب ها) خود استفاده کنند و آنها را تازه نگه دارد. این ممکن است برای پروژه های پیچیده تر خیلی ساده باشد اما اغلب اوقات این سادگی مفید است.
  • پشتیبانی اختصاصی از وردپرس

Poedit-اسکرین-شات  Poedit-اسکرین-شات  Poedit-اسکرین-شات

info

Poedit is a cross-platform software application that can be used in order to help individuals translate text from one language to another, edit or validate documents.

سیستم مورد نیاز

Windows 7
Windows 8
Windows 8.1
Windows 10
Windows Server 2003
Windows Server 2003 R2
Windows Server 2008
Windows Server 2008 R2
Windows Server 2012
Windows Server 2012 R2
Windows Server 2016

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن باشید که اینترنت شما به صورت کامل قطع است.

2) اقدام به نصب کنید. پس از اتمام نصب نرم افزار را اجرا نکنید. محتوای درون پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین نمایید.

3) پس از اتمام نصب، حتما تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود قرار دهید تا اجازه ی دسترسی آنلاین نداشته باشد. چرا که به محض آنلاین شدن سیستم شما، کرک از کار خواهد افتاد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

محتوای محافظت شده

لطفا برای مشاهده لینک های دانلود، عبارت عددی را در باکس مربوطه وارد کرده و تایید را بزنید.