دانلود QuarkXPress 2017 13.2.1 – نرم افزار طراحی حرفه ای

دانلود QuarkXPress بهترین نرم افزار برای نمایش ایده ها و خلاقیت ها است . این برنامه به عده ای کمک می کند که خلاقیت خود را آشکار کنند . با این برنامه می توان تصاویر خیره کننده و جالب توجه طراحی کرد . این نرم افزار از گروه برنامه های Document است . البته بهترین نرم افزار طراحی در گروه Document انتخاب شده است . به کمک این برنامه طراحان می توانند در طراحی های مختلف خود نسبت به گذشته نتایج مطلوب تری را بدست آورند. سرعت بالاتر در این نرم افزار و از سوی دیگر خروجی های دقیق تر نسبت به برنامه دیگر دارد. نوشتن, ویرایش , حروف چینی همراه با رنگ و تصاویر زیبا می دهد که می توانید از آنها در مجلات, روزنامه ها , آژانش های تبلیغاتی , ناشران شرکت ها , شرکت های طراحی, فروشگاه ها و ناشران کتاب استفاده کنید.

دانلود QuarkXPress نرم افزاری قدرتمند در زمینه طراحی گرافیکی ، با قابلیت ایجاد ارتباط حسی با کاربر و به کارگیری ذوق انسانی به منظور ایجاد یک طرح زیبا است. این نرم افزار در تبلیغات بیشتر استفاده می شود. این نرم افزار در سیستم عامل های Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, windows Xp قابل اجرا می باشد . شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.دانلود-QuarkXPress

QuarkXPress-اسکرین-شات  QuarkXPress-اسکرین-شات  QuarkXPress-اسکرین-شات

info

QuarkXPress is the leading graphic design and page layout software for creative professionals. It’s used by hundreds of thousands of users around the world who value quality and performance in their daily production of print and digital projects. QuarkXPress 2017 is the best desktop publishing software for print and digital projects, which makes it a real alternative and a viable replacement to InDesign and other design applications.

سیستم مورد نیاز

CPU with dual cores or more
2GB RAM available for QuarkXPress
2GB hard disk space for installation
Microsoft .NET Framework 4.0 or late

راهنمای نصب

1- فایل setup را اجرا کرده و اقدام به نصب نمایید.

2- در هنگام نصب Installation type را بر روی 7day trial انتخاب کنید و نرم افزار را نصب کنید.

3- محتوای پوشه Crack را در آدرس زیر کپی نمایید.

C:/ProgramData/Quark/QuarkXPress 2017/.config.resdata

4- نرم افزار را در فایروال قرار دهید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 392 مگابایت

دانلود نسخه مک با حجم 377 مگابایت