دانلود Ranorex Studio 8.3.2 – پلتفرم شبیه سازی و تست نرم افزار

نرم افزار Ranorex Studio ابزاری است که توسط آن می توانید به تست end-to-end نرم افزارهای خود بپردازید و برای این منظور از ابزارهای فیزیکی یا شبیه سازها و امولاتورهای اختصاصی استفاده کنید. حال شما می توانید با Ranorex Studio اینکار را با سهولت کامل انجام دهید و پردازش های مربوط به نسخه های دسکتاپ، موبایل و وب هر کدام از نرم افزارهای خود را به راحتی در این برنامه داشته باشید. عناصری که برای UI این برنامه به کار گرفته شده است، از تکنولوژی بالایی بهره می برند و شما هیچ مشکلی از بابت ایجاد سناریوهای تست برای برنامه های ERR نخواهید داشت. همه تست ها به صورت موازی انجام می شوند و می توانید سرعت تست را بنا به مرورگر خودتان تعیین کنید. برنامه دارای ابزارهای متنوعی است و می توان به عنوان یک ابزار فوق حرفه ای از آن یاد کرد.

با دانلود Ranorex Studio براحتی همه مرورگرها را پشتیبانی می کنید و می توانید با رابط کاربری عمیق برنامه، پردازش های کامپیوتری مربوط به فناوری های مختلف را داشته باشید. همه سناریوها به صورت اختصاصی نوشته می شوند و شما مشکلی از بابت تفهیم درست این تست ها به نرم افزارهای خود نخواهید داشت. بازخورد این برنامه بسیار سریع است و می توانید به وضوح بهبود عملکرد برنامه های خود را در طی چند روز و پس از انجام تست های برنامه مشاهده کنید. نگهداری پس از استفاده از این برنامه، بسیار پایین می آید و می توانید با خیال راحت از عملکرد برنامه خودتان اطمینان حاصل کنید.

کاور-Ranorex-Studio

ویژگی های کلیدی نرم افزار Ranorex Studio:

  • استفاده آسان برای مبتدیان، قدرتمند برای حرفه ای ها
  • ساخته شده برای تیم هایی با عملکرد متقابل
  • افزایش کیفیت و کوتاه شدن چرخه انتشار نرم افزارها
  • دستیابی به اهداف تست اتوماسیون
  • دارای منحنی یادگیری فلت
  • کاهش تلاش برای نگهداری نرم افزارها
  • بازخورد بسیار سریع
  • امکان آزادکردن منابع
info

Are you looking to perform end-to-end testing using real devices or emulators/simulators, and run tests across different platforms, devices or technologies? Now you can do it all with one tool. A single Ranorex license enables you to switch from mobile to desktop and web-based automation during the recording process, and create test scenarios that cover ERP applications, legacy UI elements, as well as state-of-the-art or third-party technologies. You can also run tests in parallel to speed up cross-browser testing for Chrome, Firefox, Safari, Microsoft Edge, and more, or tame even difficult-to-automate user interfaces with features such as Ranorex Studio’s deep integration with Selenium WebDriver.

Features:
Easy for beginners, powerful for experts
Built for cross-functional teams
Increase quality and shorten release cycles
Achieve test automation goals
Flat learning curve
Decrease maintenance effort
Fast feedback
Free up resources

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 10/ Windows 8.1/ Windows 8/ Windows 7 SP1/ Windows Vista SP2

Processor: 2 GHz dual core

Memory: 1 GB

Disk space: 220 MB for full installation, 80 MB for Ranorex runtime only. 25 MB for Ranorex Agent.

راهنمای نصب

1) پس از نصب نرم افزار، از اجرای آن خودداری کنید. محتوای درون پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار خود کپی و جایگزین نمایید. آدرس دیفالت برای کپی کردن کرک در ویندوزهای 64بیتی به صورت زیر است:

C: / Program Files (x86) / Ranorex 8.1 / Bin

2) نرم افزار را اجرا کنید. از شما درخواست سریال می شود. بر روی گزینه ی I have a license کلیک کنید. گزینه ی Node-Locked را انتخاب کنید و بر روی باکس سه نقطه “…” کلیک کنید. از شما آدرس فایل لایسنس را می خواهد. به فایل دانلودی خود، پوشه ی License مراجعه کنید و فایل را بدهید.

3) کار تمام است. نرم افزار را یکبار بسته و مجدد اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با لینک مستقیم با حجم 129مگابایت