دانلود RealVNC VNC Server Enterprise 6.3.0 + VNC Viewer 6.17.1113

دانلود RealVNC نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن می توان سیستم خود را از راه دور کنترل کرد یا دسکتاپ خود را از طریق اینترنت به صورت از راه دور تماشا و نرم افزارها را کنترل کرد و یا بر روی شبکه های کامپیوتری کوچک و بزرگ نظارت کاملی داشت. در این نرم افزار امکاناتی برای مدیر شبکه قرار داده شده است تا بتواند از راه دور بر روی سیستم های شبکه نظارت کرده بدون اینکه به سیستم دسترسی محلی داشته باشند. به کمک این نرم افزار می توان از صفحه نمایش تمامی سیستم های موجود در شبکه بازدید نمود.

به کمک این ویژگی به راحتی یک مدیر شبکه می تواند از اعمال و اقدامات کاربران شبکه به صورت کامل مطلع شوند و در صورت بروز مشکل از سوی کاربران از دسترسی آن ها به شبکه جلوگیری نمایند. دانلود RealVNC از تقریبا شش بخش اصلی تشکیل شده و بیشتر امکانات و ویژگی های این نرم افزار در این بخش ها قرار دارد.

دانلود-نرم-افزار-RealVNC

اسکرین-شات-نرم-افزار-RealVNC  اسکرین-شات-نرم-افزار-RealVNC

info

PCs with the 2010 Intel® Core™ vPro™ Processor Family enjoy the benefit of a VNC Server embedded directly onto the chip, providing remote access capability and manageability functions. A RealVNC collaboration with Intel’s ground-breaking hardware has produced VNC Viewer Plus, capable of connecting to the remote computer out-of-band. For more information,
VNC Viewer Plus will also connect to VNC Enterprise Edition, VNC Personal Edition and VNC Free Edition servers running in-band. The benefits from the additional functionality of connecting to a VNC Server in-band include file transfer, remote printing, chat and more. Protocol-compliant third party VNC projects may also accept an incoming connection from VNC Viewer Plus.

راهنمای نصب

۱) ابتدا از قطع اتصال اینترنت خود اطمینان حاصل کنید.

۲) پس از اتمام نصب، توسط فایل Keygen سریالی تولید کرده و نرم افزار را رجیستر کنید.

۳) نرم افزار را در فایروال خود قرار دهید تا از دسترسی نرم افزار به اینترنت و غیرفعال شدن سریال شما جلوگیری شود.

۴) نرم افزار را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه VNC Viewer با حجم 6 مگابایت

دانلود نسخه VNC Server Enterprise با حجم 15 مگابایت