دانلود Red Gate .NET Reflector 10.1.2.1172 – نمایش سورس های کامپایل شده

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار Red Gate .NET Reflector امکان استفاده از فریکورک های مشخص و کتابخانه ها را در زمینه برنامه نویسی فراهم می کند و می توانید از یک راه عالی برای حل مشکلات کدنویسی خودتان استفاده کنید. در طی سال های اخیر دیده ایم که توسعه برنامه ها به طرز فزاینده رشد داده است و تکنولوژی نیز به همین سمت در حال حرکت است. بنابراین شما از این برنامه می توانید به عنوان یک ابزار عالی استفاده کنید و کدهایی که وابسته به اسناد و مدارک است را اشکال زدایی کنید. پیدا کردن باگ های هر برنامه، نیازمند برخی از عملیات است و این برنامه می تواند کدهای شما را بررسی کند و امکان کامپیال چندباره را فراهم کند. ارث بری یکی از مباحث اساسی در زمینه کدنویسی است و می تواند اشکالات زیادی را در کدنویسی ایجاد کند. بنابراین برنامه ایم ارث بری ها را ثبت می کند و کمک می کند که رشته کار از دستتان خارج نشود.

با دانلود Red Gate .NET Reflector می توانید همه ویرایش های لازم روی کدها را در ویژوال استودیو انجام دید و اسناد مرتبط را برای این منظور در اختیار داشته باشید. میانبرهای ویژوال استودیو، به طور مشخص در این برنامه هم وجود دارد و می توانید به صورت پویا، روی کدهای خودتان کار کنید. برنامه نویسی باید همراه با صرفه جویی در زمان باشد و بتوانید از منابع قدرتمند نیز استفاده کنید. توسط نرم افزار Red Gate .NET Reflector می توانید از این قابلیت استفاده کنید و از منابع دات نت استفاده کنید. رابط کاربری برنامه ساده است و می توانید از ویرایشگر خود برنامه نیز در کنار ویژوال استودیو استفاده کنید.

کاور-Red-Gate-.NET-Reflector

ویژگی های کلیدی نرم افزار Red Gate .NET Reflector:

  • اشکال زدایی و دی کامپیال در داخل نسخه VSPro ویژوال استودیو
  • امکان ثبت اسناد و مدارک کدها
  • استفاده از میانبرهای VS
  • دارای دی کامپیالر سی شارپ
  • امکان پیدا کردن باگ های مربوط به ارث بری
info

Development is increasingly dependent on 3rd party technologies – using available frameworks and libraries is a great way to get stuff done fast without re-inventing the wheel. But the problem with using code you didn’t write is that you’re dependent on the documentation, and it’s hard to debug. Documentation is often missing or incomplete, and debugging stops where your own code stops. This gets even worse with a legacy code base. .NET Reflector saves time and simplifies development by letting you see and debug into the source of all the .NET code you work with.

Features:
Debug and decompile inside Visual Studio (VSPro edition)
Use the Visual Studio debugger
Debug third-party assemblies
Dynamic decompilation
Use VS shortcuts
C#6 decompilation
Browse assemblies

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید که اینترنت شما به صورت کامل قطع می باشد. سپس نرم افزار را نصب کنید.

2) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا کنید. وارد بخش Help -> Activate شوید. حال فایل اجرایی Red-Gate Multi Keygen RePT.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. از زبانه ی Program Selection نرم افزار خود یعنی Red-Gate Reflector 8 را انتخاب کنید. از زبانه ی Edition Selection نسخه ی VSPro را انتخاب کنید. از زبانه ی Licensing Method یکی از دو گزینه ی Method 1 یا Method 2 را انتخاب کنید. در گزینه ی Number of Users، تعداد کاربر سیستم خود را مشخص کنید. ما در این آموزش، عدد 1 را انتخاب کرده ایم.

3) بر روی Generate کلیک کنید. یک مقدار تحت عنوان Serial Number در بالای باکس Copy برای شما نمایان می شود. این مقدار را کپی کنید. به محیط نرم افزار برگردید و در باکس Serial Number قرارش دهید. تیک گزینه ی Track This Activation را حتما بردارید و بر روی Activate کلیک کنید. به دلیل اینکه در گام اول اینترنت خود را قطع کرده اید (که کار درستی هم هست)، اخطار Connection Error به شما داده می شود. گزینه ی جدید Activate Manually برای شما نمایان خواهد شد. بر روی آن کلیک کنید.

4) در مرحله ی بعد، مقداری جهت فعال سازی در باکس سمت چپ به شما داده می شود. تمامی محتوای درون آن را کپی کنید. به KeyGen بازگردید و در باکس بزرگ سمت چپ خود یعنی Activation Request آن را قرار دهید و Paste نمایید. به محض کپی کردن، مقدار نهایی در باکس سمت راست در محیط KeyGen برای شما نمایان خواهد شد.

5) مقدار باکس سمت راست را کاملا کپی کنید. به محیط نرم افزار بازگشته و در باکس سمت راست آن را Paste نمایید. بر روی Finish کلیک کنید.

6) کار تمام است. نرم افزار شما کاملا فعال شده است. جهت اطمینان، فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید تا دسترسی به اینترنت نداشته باشند و لایسنس شما ایمن بماند.

7) اینترنت خود را متصل کنید و از نرم افزار استفاده نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 10 مگابایت