دانلود Replay Media Catcher 7.0.0.46 – نرم افزار دانلود فایل های آنلاین مالتی مدیا

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود Replay Media Catcher نام نرم افزاری برای ذخیره سازی کلیپ های صوتی و تصویری آنلاین از میلیون ها سایت مختلف می باشد. در این نرم افزار کاربران می توانند با ابزارهای موجود اقدام به ذخیره سازی تصاویر و فایل صوتی ای نمایند که به صورت آنلاین بر روی وب سایت ها اقدام به ارائه خدمات مختلف می کنند. کلیپ های در حال پخش را می توان در هنگام ذخیره سازی به هر یک از فرمت های رایج به صورت دلخواه تبدیل نمود . این نرم افزار محصولی از شرکت Applian Technologies می باشد.

دانلود Replay Media Catcher قدرتمند ترین و راحت ترین نرم افزار دانلود ویدیو های آنلاین در جهان است. این نرم افزار همچنین پشتیبانی از فرمت های صوتی  MP3 را پشتیبانی می کند. این نرم افزار می تواند به دانلود ویدیو از وب سایت های پشتیبانی از پروتکل های رسانه بپردازد و آن ها را به بیش از ۱۳۰ فرمت ودستگاه های پخش کننده فایل تبدیل کند. برای دوست داران موسیقی باید گفت که نرم افزار دانلود فایل های آنلاین مالتی مدیا Replay Media Catcher می تواند صدای هر وب سایت یا منبع را با کیفیت بالا ضبط و تبدیل کند. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.دانلود-Replay Media Catcher

Replay-Media-Catcher-اسکرین-شات Replay-Media-Catcher-اسکرین-شات

info

Introducing Replay Media Catcher, the only software that lets you capture streaming Flash™ Video (FLV format) and MP3 Audio from previously unrecordable streams. And it’s incredibly easy to use! Just click Start Recording, then laugh heartily as tons of great media fills your hard drive as you play it.

سیستم مورد نیاز

Windows 10, 8, 7, Vista
DVR Browser mode is not compatible with XP
High Speed Internet Recommended

راهنمای نصب

بعد از نصب ، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی کرده ، آنرا اجرا کرده و بر روی محیط replay.media.catcher.7.0.0.8-MPT کلیک کنید تا نرم افزار فعال سازی شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 40 مگابایت

ADs