دانلود Revo Uninstaller Pro 3.2.1 – نرم افزار پاکسازی ویندوز

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود Revo Uninstaller قادر است تمامی برنامه ها و مولفه های نصب شده روی سیستم را برای تمامی کاربران نمایش دهد. این نمایش که به چند حالت مختلف است اطلاعات مختلفی را به شما نشان می دهد. همچنین مقداری از این اطلاعات به کمک یک منوی باز شدنی قابل دسترسی است. یکی دیگر از قابلیت های برنامه، حالت شکارچی است. این حالت با انعطاف پذیری زیاد، امکانات قطع، حذف و غیرفعالسازی از حالت خود اجرا را تنها با یک کلیک برای شما فراهم می کند. فقط دقت داشته باشید که ممکن است با حذف فایل های برجای مانده، برنامه های دیگری که در رایانه تان نصب کرده اید دچار مشکل شوند. پس با صلاحدید خودتان فایل های منتخب را پاک نمائید.

یکی از ویژگی های مفید نرم افزار پاکسازی ویندوز Revo Uninstaller Pro حذف سریع نرم افزار های مختلف است. با مدیریت قسمت خود اجرایی ها، نه تنها می توانید برنامه های خود اجرا در هنگام شروع ویندوز را فعال یا غیر فعال کنید بلکه همچنین می توانید اطلاعات مختلفی در مورد اجزای گوناگون برنامه مانند ناشر، مسیر اجرا، جایی که ذخیره شده است، وضعیت برنامه که در حال اجراست یا نه و همچنین توضیح مختصری در مورد آن را ببینید. در واقع با این برنامه می توانید بر استارت آپ ویندوزتان هم نظارت کنید. از دیگر قابلیت های این برنامه بهینه سازی رجیستری می باشد که سبب افزایش سرعت فعالیت های سیستم خواهد شد. از دیگر امکانات این برنامه امکان حذف تمامی رد پاها در مرورگرهاست که با این امکان می توانید فایل های موقتی اینترنت که شامل تصاویر دیده شده، ویدئوهای نمایش داده شده و تمام صفحات بازدید شده است را حذف کنید. شما می توانید هم اکنون نرم افزار پاکسازی ویندوز Revo Uninstaller را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.

دانلود-Revo-Uninstaller

Revo-Uninstaller-اسکرین-شات  Revo-Uninstaller-اسکرین-شات  Revo-Uninstaller-اسکرین-شات

info

Revo Uninstaller – innovative freeware uninstall utility. Uninstall, delete, remove programs and solve uninstalling problems. Revo Uninstaller helps you to uninstall and remove unwanted programs installed on your computer even if you have problems uninstalling and cannot uninstall them from “Windows Add or Remove Programs” control panel applet. Revo Uninstaller is a much faster and more powerful alternative to “Windows Add or Remove Programs” applet! With its advanced and fast algorithm, Revo Uninstaller analyzes an application’s data before uninstall and scans after you uninstall an application.

سیستم مورد نیاز

Microsoft Windows XP SP3
128 megabytes (MB) of RAM
35 MB of free Hard Disk space
500 MHz or higher
Pentium – compatible CPU
Windows Server, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
32 and 64 bit operating systems

راهنمای نصب

1-بعد از نصب ،فایل RUP_3.1.x_Registrator را اجرا کنید و Save license را بزنید تا فایل revouninstallerpro.lic ایجاد شود.  فایل revouninstallerpro.lic را  در محل زیر کپی کنید.

C:/ProgramData/VS Revo Group/Revo Uninstaller Pro

2- فایل RUP_3.1.x_Registrator را در محل نصب کپی کرده ، آنرا اجرا کرده و در کادر نامی دلخواه وارد کنید و Register را بزنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه PRO با حجم 11 مگابایت