دانلود RIVERMorph 5.2.0 – طراحی کانال های جریان آب در طبیعت

نرم افزار RIVERMorph یک سیستم نرم افزاری مبتنی بر پایگاه داده است که به منظور جمع آوری و ذخیره سازی اطلاعات ارائه شده است و کاربران می توانند با این برنامه، نظارت کاملی روی داده های خودشان در پایگاه داده داشته باشند. این برنامه برای مهندسین یک ابزار عالی است و مدیریت کانال های مختلفی از جمله کانال های رژیمی و کانال های طبیعی را فراهم می کند. نرم افزار RIVERMorph دارای امکانات لازم به منظور انعطاف پذیر بودن نسبت به همه عوامل است و می تواند پاسخگوی نیاز بسیاری از کاربران باشد. در حال حاضر برنامه های زیادی هستند که می توانند روی ذخیره سازی داده ها کار کنند؛ اما این برنامه کاربران را قادر می سازد تا فرایند طراحی را نیز مورد جستجو قرار دهند و از بسته های نرم افزار یاستفاده کنند. تمامی داده های ژئومورفیک در این برنامه جمع آوری شده است و کاربران براحتی می توانند به آنها دسترسی داشته باشند.

با دانلود RIVERMorph می توانید منحنی های مختلف را رسم کنید و آنها را به اشتراک گذارید. این منحنی ها مقایسه و جستجو را راحت تر می کنند دسترسی به کانال های ذکر شده را نیز تسهیل می بخشد. در حال حاضر برنامه های کامپیوتری، امکان برقراری ارتباط با پایگاه داده موردنظر را فراهم می سازند؛ اما اینکه تا چه یک اطلاعات ذخیره شوند و از آنها مشتق های داده ای گرفته شود، برعهده برخی از برنامه های تخصصی این حوزه، نظیر RIVERMorph است. نظارت و ارزیابی داده ها، نکته دیگری از امکانات این برنامه است که می توانید انجام دهید و آن را در ابزارهای پیشرفته خودش قرار دهید.

کاور-RIVERMorph

ویژگی های کلیدی نرم افزار RIVERMorph:

  • رابط کاربری گرافیکی
  • دارای ابزارهای انتخابی
  • دارای ابزارهای پروفایل
  • متریال های کانال
  • طبقه بندی استریم ها
  • طراحی کانال های طبیعی
  • معادلات مقاومتی
  • دارای معادلات رژیم
  • امکان تحلیل Gage
info

The RIVERMorph® software is a database oriented software system geared towards channel measurement data collection/storage, reference reach data collection/storage, river assessment/monitoring and engineering applications including natural channel design. As the field of river restoration is ever changing, it is the goal that the development of RIVERMorph® will be flexible enough to meet future needs of the profession.
Currently, there are no database oriented computer programs designed to store geomorphic data that allow the user to query the stored data as part of the design process. This software package has been developed into an expert system for the design of natural channels, will allow the user to store all geomorphic data collected in one easy to access location will facilitate the development of geomorphically derived data such as regional curves and will provide a medium through which geomorphically derived data can be shared throughout the profession.

Features:
GUI
Cross Section Tool
Profile Tool
Channel Materials
Stream Classification
Pfankuch Channel Stability
Natural Channel Design
Resistance Equations
Regime Equations
Gage Analysis

راهنمای نصب

پس از اتمام نصب، محتوای پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار خود کپی و جایگزین نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه نصبی با حجم 94 مگابایت