نرم افزار ریکاوری RollBack Rx Pro 10.4 Build 2701484045

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

سیستم شما همیشه و در هر زمان نمی تواند بالاترین کارایی خود را از لحاظ نرم افزاری داشته باشد و طبیعتا در صورت مواجه شدن با مشکلات، کاربر مایل است که سیستم به وضعیت خوب چند وقت پیش خود بازگردد. سیستم عامل ویندوز از ویندوز Me به بعد با خود بخشی به نام Windows Restore را دارا بوده که قادر به بازگرداندن سیستم تا حد امکان به آخرین وضعیت خوب قبلی خود می باشد. ولی این بخش نیز مانند باقی بخش های سیستم عامل ویندوز به طور تخصصی و به عنوان بهترین برای این کار مناسب نیست و فقط تعدادی از فایل ها را به حالت قبل بر می گرداند. Rollback Rx نرم افزاری قوی برای بازگردانی سیستم است و از هدر رفتن داده ها جلوگیری می کند و قابل استفاده کاربرهای خانگی و IT پیشرفته می باشد و مشکلات مهم کامپیوتر را رفع می کند. ابزاری عالی برای بازگردانی سیستم و اطلاعات آن به زمان قبل است و بسیاری از مشکلات پیش آمده مرتبط با ویروس ها و ایراد های سیستم را می تواند حل کند. بنابراین تمامی عملیات تعمیری و بازگردانی اطلاعات شما از این پس می تواند تنها طی چند ثانیه و چند کلیک موس صورت گیرد.

RollBack-Rx-cover

https://img5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/RollBack-Rx-Pro-s.jpg https://img5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/RollBack-Rx-Pro-s1.jpg https://img5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/RollBack-Rx-Pro-s2.jpg

info

RollBack Rx™ is an instant time machine for your PC… A Comprehensive Windows System Restore solution that empowers users and IT administrators to easily restore their PC’s to any previous state within seconds!

سیستم مورد نیاز

800 megahertz (MHz) processor
1 gigabytes (GB) of RAM
1 gigabyte (GB) of free hard disk space for installation
CD/DVD-ROM drive if you need to setup from the installation CD
Internet connection if you want to activate the program over Internet connection

راهنمای نصب

1) ابتدا دقت کنید که حتما آنتی ویروس شما غیرفعال باشد. در هنگام نصب از شما درخواست Product ID می شود.

2) به فولدر “Keygen.1.2-Kindly” مراجعه کنید و با اجرای فایل، Product ID مربوطه خود را دریافت کنید و در نرم افزار کپی کنید و به نصب نرم افزار بپردازید.

3) پس از اتمام نصب، ویندوز خود را ریستارت کنید. نرم افزار را اجرا کنید و بایستی رجیستر کامل شده باشد. در صورتی که نشده بود، می توانید باتوجه به سایر اطلاعات فایل کیجن، نرم افزار را به صورت کامل رجیستر کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  لینک دانلود با حجم 47 مگابایت

ADs