دانلود Room Arranger 9.5.5.614 – نرم افزار طراحی داخلی ساختمان

دانلود Room Arranger نرم افزاری عالی برای طراحی سه بعدی اتاق، آپارتمان و طبقه با ظاهر کاربری بسیار ساده می باشد. کافی است ابتدا با ابزار های نرم افزار آشنا شوید و بعد از دقایقی به راحتی نسبت به طراحی خود اقدام نمایید. از نکات مهم این نرم افزار که مسلماً برای معماران حائز اهمیت است، رعایت مقیاس در طراحی و وجود اندازه در طرح ها می باشد از این رو طراحی ایجاد شده کاملاً قابل استفاده استفاده و ارائه به کارفرما و مشتری است. نرم افزار با دارا بودن کتابخانه ای کامل از انواع مبلمان، طرح دیوارها، طرح سقف، نور پردازی، اشیاء، گیاهان، رنگ،بافت ها و… هیچ کمبودی در طراحی ظاهری از خود ندارد.

نرم افزار Room Arranger از استاندارد VRML پشتیبانی می کند. طرح ساخته شده قابل پرینت و یا ارائه به صورت تصویری در دنیای وب نیز می باشد. نرم افزاری دارای بخشی به نام Wall Editor می باشد که بسیار کاربردی است. در این بخش پلان خودتان را به نرم افزار ارائه می دهید و کار دیوار گذاری توسط خود نرم افزار به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد و شما کافی است نسبت به طراحی داخلی آن ها اقدام نمایید. برای مشاهده طرح خودتان می توانید هر لحظه طرح را در زاویه ای مختلف مشاهده نمایید. برای پرینت و خروجی گرفتن نیز همین طور خواهد بود و از هر زاویه ای می توانید خروجی تهیه کنید.

دانلود-Room-Arranger

Room-Arranger-اسکرین-شات    Room-Arranger-اسکرین-شات  Room-Arranger-اسکرین-شات

info

Room Arranger is 3D room / apartment / floor planner with simple user interface. Once you get the basics, you can draw whatever you imagine. While having wide library of objects, you can easily create your own piece of furniture. Room Arranger can show your project in 3D. It uses VRML standard for it. So you can put interactive 3D scene on your web.

سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows XP/7/8/8.1/10
RAM: 256MB .
Hard Disk Space: 200MB of free space required.
Processor: Intel Pentium 4

راهنمای نصب

۱- بعد از نصب ، نرم افزار را اجرا کرده و از منوی Help گزینه Register را انتخاب نمایید.

2- با استفاده از فایل Keygen سریالی دلخواه تولید کرده و نرم افزار را رجیستر کنید.

3- نرم افزار را در فایروال خود قرار دهید تا از دسترسی آن به اینترنت و غیرفعال شدن سریال جلوگیری شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  لینک دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 24 مگابایت

  لینک دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 23 مگابایت