دانلود نرم افزار لایه امنیتی سندباکس – Sandboxie 5.28 x86/x64

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود Sandboxie نرم افزاری بسیار عالی برای کسانی است که میخواهد لایه امنیتی جدیدی را ایجاد کنند. آنتی ویروس ها و تمامی نرم افزارهای امنیتی میتوانند نفوذ پذیر باشند و اگر میخواهید لایه امنیتی جدیدی داشته باشید ، با دانلودها باشید. Sandboxie نرم افزاری است که به طور لغوی باید آن را جعبه شنی نامگذاری کرد. این تکنولوژی چندی است رواج پیدا کرده است و در برخی از نرم افزارها نیز در مواقع اجرای فایل های حساس اجرا می شود. اما نرم افزار Sandboxie یک نرم افزار اختصاصی در این زمینه است و میتواند نرم افزارهای مرورگر وب را در خود اجرا کند.

دانلود-نرم-افزار-Sandboxie

دانلود Sandboxie با ایجاد فضای مجازی محافظت شده بر روی هارد دیسک ، فضای مورد نیاز اجرای نرم افزار های مرورگر وب را به آن محل انتقال خواهد داد ، به طوری که تمامی داده های رد و بدل شده نرم افزار ثانویه در آنجا ایجاد و استفاده خواهد شد و آن اطلاعات به دیگر مناطق هارد دیسک رسوخ نمیکنند و بنابراین قابلیت دسترسی به دیگر فایل ها را نخواهند داشت. این نقظه عطفی در امنیت خواهد بود. زیرا اگر نرم افزاری مانند مرورگر ها، هنگام وب گردی فایل مخربی را وارد ویندوز کند، آن فایل در همان جعبه شنی باقی خواهد ماند و امکان دسترسی به دیگر قسمت ها را نخواهد داشت.

پس از این نرم افزار می توانید در هنگام اجرای نرم افزارهای مختلف مرورگر وب استفاده کنید. بنابراین کوکی ها و تاریخچه های اینترنت تماما در جعبه شنی خواهند بود و امکان نفوذ آنها و سپس جاسوسی به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد. البته امنیت هیچوقت ۱۰۰% نخواهد بود.

info

When you browse the Web, changes occur to your computer system. Some of these might be harmful, like the unsolicited installation of malware. When you use Sandboxie to protect your browsing session, it catches all these changes just as the browser is about to apply them into your computer system. Sandboxie does record these changes on behalf of the browser, but it records them in a special isolated folder, called the sandbox.

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال بوده و به اینترنت متصل نمی باشید.

2) شروع به نصب نرم افزار کنید. هنگامی که به مرحله ی Driver Installation رسیدید، فرایند نصب را بدون هیچ دسکتاری کنار بگذارید. وارد پوشه ی کرک شوید. دو پوشه پیش روی شما می باشد. بنا به سیستم عامل خود (32بیتی یا 64بیتی) وارد یکی از آن ها شوید و فایل SbieDrv.sys را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین نمایید.

3) دوباره به فایل ستاپ بازگردید و نصب را با زدن کلید Next ادامه دهید. پس از اتمام این امر، نرم افزار به صورت اتومات اجرا می شود. حتما آن را به صورت کامل ببندید.

4) وارد پوشه ی Patch بشوید و محتوای درون آن را به محل نصب نرم افزار خود منتقل کنید.

5) پچ را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. دو باکس مشاهده می کنید که عبارت Get جلوی آن ها وجود دارد (شاید هم عبارت سه نقطه “…” باشد). روی هرکدام از Get ها (سه نقطه ها) که کلیک کنید، عبارتی برای شما ظاهر می شود. بر روی Get اول کلیک کنید. این مقدار، ورژن نرم افزار Sandboxie شما است. دقیقا همین مقدار را در باکس مربوطه وارد کنید (در این آموزش، ورژن ما v5.26 می باشد، پس عبارت 5.26 را وارد می کنیم).

6) حال بر روی Get دوم کلیک کنید. این مقدار “کد سیستم” شما است. مثلا در این آموزش پس از کلیک بر روی Get، به ما عبارت System Code 7316E14B3CE390C8 نمایش داده شده است. مقدار روبروی System Code را کپی می کنیم. در باکس سفید مربوطه، باید مقدار 7316E14B3CE390C8 را وارد نماییم (دقت کنید که مقدار سیستم کد برای هر دستگاه منحصر به فرد است، این مقادیر که در اینجا نوشته شده، جنبه ی مثال و آموزشی دارند).

7) حال بر روی Activate کلیک کنید. پیغام موفقیت آمیز بودن فعال سازی ظاهر خواهد شد.

——————

نکته! هم چنین می توانید از فایل SbieStop_priv.cmd برای توقف سرویس های نرم افزار استفاده کنید تا سپس به فعال سازی (از گام 4م به بعد) بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 6 مگابایت