دانلود Scanitto Pro 3.19 – نرم افزار اسکن اسناد و تصاویر

دانلود Scanitto Pro یک نرم افزار کاربردی می باشد که برای آسان تر کردن عملیات اسکن طراحی شده است. با استفاده از این نرم افزار می توانید خیلی سریع و بدون هیچ مشکلی عکس های خود را از اسکنر دریافت نمایید. در واقع این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا شما به سادگی عکس های و اسناد خود را اسکن کرده و آن ها را با یکی از فرمت های bmp ,jpeg ,tiff ,png ,pdf ,gif ذخیره نمایید. این نر افزار دارای رابط کاربری ساده ای می باشد که کار با آن بسیار راحت است.

با دانلود Scanitto Pro می توانید رنگ و وضوح تصاویر را تنظیم کنید همجنین می توانید تصاویر اسکن شده را به طور مستقیم به چاپگر فرستاده و چاپ کنید. به کمک این نرم افزار تصاویر اسکن شده ای خود را مدیریت کنید . این نرم افزار با اکثر اسکنر های TWAIN سازگار می باشد. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.دانلود-Scanitto

قابلیت های کلیدی نرم افزار اسکن اسناد و تصاویر Scanitto Pro :

– رابط کاربری ساده و کاربر پسند

– عملکرد مستقیم چاپ تصاویر اسکن شده را کپی کنید

– امکان ذخیره تصاویر در فرمت های bmp، jpeg، tiff، png، pdf، gif

– راه اندازی رزولوشن و عمق رنگ تصاویر

– سازگاری با تمام اسکنرهای TWAIN

 

Scanitto-اسکرین-شات Scanitto-اسکرین-شات Scanitto-اسکرین-شات

info

Scanitto has been developed for simplification of scanning process. Use this program you can fast and without any problem receive images from your scanner. Using Scanitto you can easily and simply scanning images, documents or photos, and save them in a format which is necessary for you. Also Scanitto will give you a function of direct-printing on your printer and allow use your printer and scanner as a copy machine. Scanitto is simple to use, all that you need is: choose a scanner, setup a scanning settings and a folder for saving scanned images. After scanning you can directly print your images.

سیستم مورد نیاز

Celeron 800 MHz (Recommended: Pentium 4 1.3 GHz or greater)
Multicore processors are very appreciated for OCR
512 MB RAM (Recommended: 1 GB RAM or greater)
25 MB free hard drive space
TWAIN Scanner

راهنمای نصب

1- فایل scanitto-pro را اجرا کنید و بعد از انتخاب زبان نرم افزار بر روی Ok کلیک کنید.

2- در مرحله بعد ، گزینه I accept the agreement را انتخاب کنید و Next را بزنید.

3- محل نصب نرم افزار را انتخاب نموده و مراحل نصب را ادامه دهید تا نرم افزار نصب شود.

4- فایل scanittopro_ldr موجود در پوشه Crack را درمحل نصب نرم افزار کپی کنید و نرم افزار را با استفاده از همین فایل را اجرا کنید.

توجه : بهتر از بعد از کپی کردن فایل scanittopro_ldr در محل نصب نرم افزار آن را در دسکتاپ Shortcut کرده و استفاده نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 12 مگابایت

دانلود نسخه پرتابل با حجم 16 مگابایت