دانلود نرم افزار مدیریت آکواریوم – SeaApple Aquarium Lab 2019.0.1

SeaApple Aquarium Lab نرم افزاری برای مدیریت و نگه داری آکواریم می باشد و به شما کمک می کند آکواریم را در شرایط مساعد داشته باشید. به کمک این نرم افزار می توانید مسائل مختلف آکواریم همانند دمای آب ، تهیه لیست امور روزمره مربوط به آکواریوم ، زمان تعویض و یا سیفون نمودن آکواریوم و … را مدیریت کنید. به کمک این نرم افزار می توانید نام ماهی های موجود در آکورایوم و نژاد آن ها ثبت کنید. این برنامه به شما کمک می کند تا به راحتی اطلاعات خود را به محیط نرم افزار وارد نمایید و به طور همزمان از چندین آکواریوم تازه و آب شور پشتیبانی می کند.

SeaApple Aquarium Lab نرم افزار مناسبی برای کسانی که آکواریم دارند می باشد. شما به کمک این نرم افزار می توانید یک لیست کامل از تمامی ماهی های موجود در آکواریم خود داشته باشید. این برنامه شما را تشویق می کند تا پارامترهای کیفیت آب را ثبت کنید، این اطلاعات را به راحتی وارد کنید. برنامه سپس محاسبات و نمودار را برای شما انجام می دهد به طوری که شما به راحتی می توانید نتایج کیت آزمایش را تفسیر آکواریوم خود را تجزیه و تحلیل کنید. شما می توانید ۲۱ ماده شیمیایی مختلف از جمله pH، دما، قلیایی، آمونیاک و کلسیم را وارد کنید. شما همچنین می توانید تغییرات جزئی آب را برنامه ریزی کنید و ببینید که چقدر زباله در انتهای تغییر آب باقی می ماند.

دانلود-SeaApple-Aquarium-Lab

info

Aquarium Lab allows you to keep track of you aquarium like a scientist, no degree needed. The program is built for easy data entry, and supports multiple fresh and saltwater aquariums simultaneously. Aquarium Lab is a complete aquarium tracking software package for Windows Vista and XP, that will help you maintain healthy aquarium conditions.

سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows XP/Vista/7/8/10
Memory (RAM): 256MB of RAM required.
Hard Disk Space: 100MB of free space required.
Processor: Intel Pentium 4 or later.

راهنمای نصب

1-بعد از نصب نرم افزار ، نرم افزار را اجرا کنید و گزینه I have a serial number را انتخاب کنید و Continue را بزنید.

2- Keygen را اجرا کنید و نامی وارد کنید که بیشتر از 5 کارکتر می باشد ، سریال بدست آمده را کپی کنید.

3- در محیط نرم افزار با استفاده از سریال کپی شده و نام وارد شده نرم افزار را فعال سازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 9 مگابایت