دانلود SearchMyFiles 2.83 x86/x64 نرم افزار جستجوی آسان فایل ها

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

SearchMyFiles جایگزینی مناسب برای ماژول پیش فرض “Search For Files And Folders” ویندوز است که امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده و دانلود SearchMyFiles می توانید تا فایل های مورد نظر خود را از روی نوشته (text) و یا از روی آخرین تغییرات/زمان ایجاد شدن/آخرین زمان مشاهده و … جستجو کنید. به عنوان مثال می توانید تمامی فایل های ایجاد شده در ۱۰ دقیقه آخر و حجم بین ۵۰۰ و ۷۰۰ بایت را جستجو کنید. با فیلتر کردن جستجو بر اساس حجم، نوع، زمان و … سریعتر به نتیجه می رسید.

دانلود SearchMyFiles به شما این امکان را می دهد تا جستجوهای پیشرفته و بسیار دقیق خود را به راحتی انجام دهید؛ امری که در جستجوی عادی ویندوز میسر نیست. شما می توانید از جستجوهای خود خروجی به فرمت های محبوب از قبیل text، html، csv و xml داشته باشید. ماهیت کلی نرم افزار SearchMyFiles به صورت پرتابل است و شما می توانید آن را به سادگی بر روی فلش خود کپی کنید و در همه جا از این نرم افزار کاربردی استفاده نمایید.

دانلود-SearchMyFiles

https://img5.downloadha.com/AliRe/Pics/SearchMyFiles-s1.jpg  https://img5.downloadha.com/AliRe/Pics/SearchMyFiles-s2.jpg  https://img5.downloadha.com/AliRe/Pics/SearchMyFiles-s3.jpg

info

SearchMyFiles represents a powerful alternative to Windows’ search function, provides users with an extensive list of configuration options for rapidly narrowing down search results to locate a particular file.

سیستم مورد نیاز

Win2K / WinXP / Vista / Win7 / Win8 / Win10.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 107کیلوبایت

دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 137کیلوبایت