دانلود Shadow Defender 1.4.0.672 – نرم افزار بالا بردن امنیت سیستم

دانلود Shadow Defender نرم افزاری با کاربردی آسان برای تامین امنیت کامپیوتر و ابزارهای خصوصی شما در سیستم عامل ویندوز می باشد. این نرم افزار از بهترین و ساده ترین روش های ممکن برای محافظت PC شما در برابر تغییرات مشکوک , هکر ها و هم چنین بد افزار های موجود در شبکه استفاده می کند. به وسیله Shadow Defender می توانید سیستم خود را به صورت محیط مجازی و پنهان بارگذاری کنید (تقریبا همان تعریف Safe Mode ولی با روش دیگر و به صورت امن) که این حالت Shadow Mode نامیده می شود تمام حملات و اجرای بد افزار ها در محیط مجازی صورت می گیرد که واقعا اتفاق نمی افتند , فقط کافی است که بعد از وقوع حمله و هک شدن سیستم خود را Restart کنید تا همه چیز به حالت اول برگردد در عین حال تمام فایل ها و پوشه های (Folder) شما به صورت واقعی ذخیره می شوند.

مفهوم حفاظت با دانلود Shadow Defender بسیار آسان است. برای اینکه نرم افزار به درستی کار خود را انجام دهد باید دیسک های نصب شده روی رایانه خود را به Shadow Mode جایگذاری کنید. با انجام این کار، برنامه تصویری از دیسک را گرفته و هر فایل را در حالت مجازی اجرا می کند. شما دسترسی مشابه به فایل های روی دیسک خواهید داشت اما هر عمل نوشتن مجازی خواهد بود. این بدان معنی است که بدون توجه به تعداد کرم ها و spywares که کامپیوتر شما را آلوده می کنند، به دلیل مجازی سازی، سیستم واقعی را تحت تاثیر قرار نخواهند داد. دانلود-Shadow-Defender

Shadow-Defender-اسکرین-شات Shadow-Defender-اسکرین-شات

info

Shadow Defender’s protection concept is very easy to grasp. For the software to do its job properly you have to place the disks installed on your computer into Shadow Mode. By doing this, the application will take a snapshot of the disk and run every file in virtual mode. You will have the same access to the files on the disk but any write action will be virtual. This means that no matter how many worms and spywares you infect your computer with, they will not affect the real system at all because of the virtualization. Once you snap out of this “parallel dimension” every change to the system and the files on the disk will be discarded.

سیستم مورد نیاز

Windows XP / Windows 2003 / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

راهنمای نصب

1- بعد از نصب نرم افزار آن را اجرا کرده و بر روی Register کلیک کنید.

2- با استفاده از Keygen موجود در پوشه Crack نرم افزار را فعال سازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 3 مگابایت