دانلود SILKYPIX Developer Studio Pro 8.0.21.0 – نرم فزار بهبود کیفیت تصاویر

دانلود SILKYPIX Developer Studio Pro نرم افزار مبدل RAW می باشد که با منبع دستوراتی غنی برای تبدیل و مدیریرت بر روی رنگ عکس ها استفاده می شود. با محیطی کاربر پسند و آشنا برای کاربر، این امکان به کاربر داده می شود تا عکس های خود را به مرز عکس های دیجیتال SLR که با دوربین های حرفه ای گرفته می شود برساند. در یک آمارگیری، این نرم افزار بهترین مبدل برای تبدیل عکس های خام نامیده شده است. بسیاری از عکاسان حرفه ای دانلود SILKYPIX Developer Studio Pro را پیشنهاد کرده اند این در حالی است که عکاسان مبتدی و متوسط نیز توانایی کار با این نرم افزار را دارا می باشند.

این نرم افزار با استفاده از تکنولوژی ICC امکان تنظیم حرفه ای رنگ عکس ها را به شما می دهد. این نرم افزار بر روی انواع سیستم عامل های مختلف ویندوزی از جمله ویندوز ۷ ، ویندوز ۸ و ویندوز ۱۰ قابل نصب و اجرا می باشد. باید توجه داشت که این نرم افزار بر روی سیستم های ۶۴ بیتی قابل نصب می باشد. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.

دانلود-SILKYPIX-Developer-Studio

SILKYPIX-Developer-Studio-اسکرین-شات  SILKYPIX-Developer-Studio-اسکرین-شات  SILKYPIX-Developer-Studio-اسکرین-شات

info

SILKYPIX Developer Studio Pro 8 adds “clarity” that enhances the texture with its own image processing technology. In addition, the correction function such as adding a brush function to the partial correction tool has been enhanced. This product is RAW development software for professional.

سیستم مورد نیاز

– Microsoft® Windows® 10 / 8.1 / 7
* Microsoft® Windows® 10 is restricted to the operating.
– Restrictions: It does not correspond to the tablet mode.
– CPU: Intel® Pentium 4 or later / AMD Athlon 64 or later
– (64bit support recommended)
– Memory: 4GB or more (Recommend 8GB or more)
– HDD: 10GB or more of free disk space
– Display: XGA (1,024×768), Full Color (24 bit or higher)

راهنمای نصب

1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.

2- محتوای پوشه First Replacement را در محل نصب نرم افزار در پوشه “Library” کپی نمایید.

3- نرم افزار را اجرا کنید سریال زیر را وارد کنید و گزینه offline registration را بزنید. هیچ نیازی به پر کردن سایر باکس های مورد نیاز نیست.

RPJV-Z6RH-696F-H3MF-R3B

4- سومین گزینه (دکمه ی رادیو که با عبارت C نشان داده شده) و 1st PC را انتخاب کرده و Next را بزنید. در ادامه بر روی Next و Apply کلیک کنید.

5- محتوای پوشه “Second Replacement”  را در محل نصب نرم افزار در پوشه “Library” کپی نمایید.

6- نرم افزار را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com