دانلود Solid Angle 3ds Max To Arnold 2.3.37 for 3ds Max 2019

Solid Angle 3ds Max To Arnold را می توان رندر بسیار پیشرفته ای دانست که خواسته بسیاری از کاربران را فراهم می کند و سعی می کند که انیمیشن های طولانی را با جلوه های بصری مختلف فراهم کند. شما توسط این برنامه می توانید رندر اصلی را در کنار این برنامه داشته باشید و در بیش از ۳۰۰ کاری، طرح های مختلفی را ایجاد کنید. شما توسط این برنامه قابلیت این را خواهید داشت که طراحی های بسیار جامعی را صورت دهید و نقاشی های تصویری و دیجیتالی مختلفی را ارائه کنید. کارتون های زیادی توسط این برنامه ایجاد شده اند که می توان به ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی اشاره کرد که جهش نوین جالبی را ایجاد کرد و نمونه بسیار جالبی از این رندر است.

کاربران با استفاده و دانلود Solid Angle 3ds Max To Arnold می توانند پارامترها را به دلخواه خودشان تغییر دهند و در صورت نیاز پردازش های مختلفی را روی بسیاری از تصاویر صورت دهند. ابزارهای کاری بسیار جامعی مطرح می شوند که همگی کاربرد چندانی ندارد، اما آرنولد از جمله مسائلی است که با ۳DS MAX همگام شده و می تواند تغییر فرمت های جالبی را برای کاربران ارائه کند. همه این مسائل می تواند به انیمیشن سازی کمک کرده و جلوه هایی را در اختیار آنها قرار دهد که به صورت عادی بسیار سخت قابل تولید شدن می باشند. بنابراین استفاده ای که شما می توانید از این برنامه داشته باشید، در سطح حرفه ای بوده و بسیاری از کارها برایتان ساده خواهد شد.

کاور-Solid-Angle-3ds-Max-To-Arnold

ویژگی های کلیدی نرم افزار Solid Angle 3ds Max To Arnold:

  • ادغام با اشکال ۳DS MAX
  • پشتیبانی از تصاویر بر اساس نور و حالت فیزیکی آنها
  • رندر تعاملی
  • امکان تغییرت پارامتری
  • پشتیبانی از AOVs و فایل های EXR
  • پردازش گره های حفره
  • حمایت از رندرهای آرنولد
  • ابزارهای کار با عکس و انیمیشن
info

Arnold is an advanced Monte Carlo ray tracing renderer built for the demands of feature-length animation and visual effects. Originally co-developed with Sony Pictures Imageworks and now their main renderer, Arnold is used at over 300 studios worldwide including ILM, Framestore, MPC, The Mill and Digic Pictures. Arnold was the rimary renderer on dozens of films from Monster House and Cloudy with a Chance of Meatballs to Pacific Rim and Gravity.

Features:
Integration with 3ds Max shapes, cameras, lights and shaders.
Image Based Lighting support, including a state of the art physical sky.
3ds Max ActiveShade interactive rendering allows parameter changes to be rapidly previewed without interrupting your work.
Support for AOVs & Deep EXR files.
Defer the creation of geometry at render time with the Procedural placeholder nodes.
Texturable Mesh lights.
3rd Party Arnold shader support.
MAXtoA Cloud Rendering for stills and animations. Users can join the optional Autodesk ‘Render Pilot’ program, which now supports MAXtoA.

راهنمای نصب

باتوجه به راهنمای نصب موجود در !!HOWTO!!.txt مراحل نصب را پیش ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

محتوای محافظت شده!

لطفا برای مشاهده لینک های دانلود، عبارت عددی را در باکس زیر وارد کنید.