دانلود SpeedCommander Pro 17.40.9000 – نرم افزار مدیریت حرفه ای فایل

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

SpeedCommander نام نرم افزاری است که تجربه ای جالب از گشتن در میان اطلاعات هارد دیسک را برای شما به ارمغان می آورد این نرم افزار تمامی امکانات لازم را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل های خود را کپی کنید، آنها را مرتب نمایید، فایل ها را منتقل کنید و یا آنها راحذف نمایید. همچنین می توانید برای سهولت و سرعت بیشتر در انجام کار ها از کلیدهای ترکیبی صفحه کلید نیز بهره بگیرید.از ویژگی های کلیدی دانلود SpeedCommander می توان به امکان استفاده از کلیدهای ترکیبی صفحه کلید، امکان حذف، مرتب سازی، کپی و انتقال فایل ها و فولدر ها، دارای دو پنجره مجزا برای مسیر و محتویات و … اشاره کرد.

دانلود SpeedCommander Pro یک نرم افزار مدیریت فایل که دارای بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد است می باشد. شما می توانید مرتب سازی، کپی، انتقال یا حذف فایل های خود را با استفاده از صفحه کلید یا ماوس توسط این نرم افزار انجام دهید. نرم افزار SpeedCommander Pro از خواندن و ایجاد آرشیوهای ZIP، فایل های مایکروسافت CAB و به طور کامل از ده فرمت دیگر فشرده سازی پشتیبانی می کند.

دانلود-SpeedCommander

SpeedCommander-اسکرین-شات  SpeedCommander-اسکرین-شات  SpeedCommander-اسکرین-شات

info

SpeedCommander is a comfortable file manager. It builds on the proven two window technology and offers a multitude of exclusive features. Sort, copy, move or delete your files either using the keyboard or the mouse. SpeedCommander reads and creates ZIP archives, Microsoft CAB files and fully supports ten additional compression formats. The newly expanded search feature will find files within all ten supported Archive formats. The internal file viewer displays over 80 graphics and text formats. In addition, SpeedCommander contains a powerful text editor with numerous extras including syntax highlighting. With the integrated FTP client, you can both download files from the net and upload your own web pages. SpeedCommander even integrates a web browser for you to surf the web!

سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows XP/Vista/7/8/10
Memory (RAM): 256MB of RAM required.
Hard Disk Space: 100MB of free space required.
Processor: Intel Pentium 4 or later.

راهنمای نصب

1- بعد از نصب نرم افزار ، نرم افزار را اجرا کرده و بر روی Enter Activate Code را بزنید ، در قسمت پایین RegistrationID را کپی کنید.

2- فایل btrs-scv17.exe موجود در پوشه KeyGen را اجرا کنید و RegistrationID کپی شده را در کارد RegistrationID  کپی کنید، سپس سریالی به شما می دهد سریال داده شده را در کادر پایین RegistrationID در نرم افزار کپی کرده و Manual را بزنید تا نرم افزار فعال سازی شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 21 مگابایت

دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 23 مگابایت