دانلود Stardock Start10 1.61 – منوی استارت ویندوز ۷ در ویندوز ۱۰

همانطور که میدانید در سیستم عامل جدید مایکروسافت یعنی ویندوز ۱۰  تغییراتی در ظاهر و اینترفیس ایجاد شده است و یکی از این تغییرات ادقام منو استارت  ویندوز ۷ و ویندوز ۸ می باشد . اما برخی از کاربران هنوز دوست دارند منو ویندوز ۷ را در ویندوز ۱۰ نیز داشته باشند. بنابراین بایستی از نرم افزارهای معتبر و مطمئن در این زمینه استفاده نمایند. دانلود Stardock Start10 معتبر و مطمئن برای برگرداندن منوی استارت به ویندوز ۱۰ می باشد.

با نصب این نرم افزار کاربر میتواند به سادگی به منوی استارت دسترسی داشته باشد. فرایند بازگشتن منوی استارت به ویندوز ۱۰ توسط این نرم افزار بسیار حرفه ای انجام شده است و هیچ ظاهر منفی و زشتی بعد از گنجانده شدن منوی استارت به نوار وظیفه ویندوز ۱۰ رخ نخواهد داد. منوی استارت اضافه شده به صورت اتوماتیک به تم و پوسته ویندوز هماهنگ و همرنگ می شود و اندازه آن توسط کاربر قابل تغییر است. گزینه ای اضافی نیز در منو تعبیه شده است تا به استارت طراحی شده ویندوز ۱۰ نیز دسترسی داشته باشید و در صورت نیاز از آن نیز استفاده کنید. نرم افزار کاملاً حرفه ای بوده و بعد از پاک شدن از روی ویندوز هیچ اثر منفی برجای نخواهد گذاشت.

دانلود-نرم-افزار-Stardock-Start10

ویژگی های نرم افزار Stardock Start10:

  • اضافه شدن سرچ به منوی استارت
  • حفظ همه ی نرم افزار ها در پوشه All programs
  • اضافه کردن اپلیکیشن های پر استفاده برای دسترسی سریع تر
  • امکان اضافه کردن تکسچر به بک گراند استارت منو

اسکرین-شات-Stardock-Start10   اسکرین-شات-Stardock-Start10

info

What’s New in Version 1.10:
– WindowBlinds10 compatibility tweaks
– Configuration UI tweak for high DPI

When Windows 10 was officially launched, it aimed to provide users worldwide both with a familiar interface and with numerous functions to increase their productivity. However, if you are one of the people who consider the Start Menu could still use some work, especially when it comes to simplifying it, you can try Start10.

Due to Start10, you get the possibility to make the Start Menu on your Windows 10 computer resemble the one included in Windows 7. This means that it comes with a Search box for looking up files, folders or programs, while also including multiple power options (sign out, lock, restart, shutdown or hibernate).

سیستم مورد نیاز

Windows 10

راهنمای نصب

1) در هنگام نصب نرم افزار مطمئن شوید که حالت Trial را برای نصب انتخاب نکنید. نسخه کامل را درنظر بگیرید.

2) تمامی محتویات پوشه ی Crack را در محل نصب نرم افزار خود کپی و جایگزین نمایید. اگر اخطار دریافت کردید و اجازه ی جایگزینی تمامی فایل های کرک داده نشد، لطفا ویندوز خود را در حالت Safe Mode اجرا کنید و سپس محتویات پوشه ی کرک را در محل نصب نرم افزار قرار دهید.

3) تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید و از آپدیت آن خودداری نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 37 مگابایت