دانلود نرم افزار ویرایشگر متون – Sublime Text 3 Dev Build 3190

Sublime Text 3 نرم افزاری قدرتمند در زمینه ویرایش متون پیشرفته برای کد، HTML و نثر می باشد. توسط این نرم افزار شما می توانید ۱۰ تغییر را در یک زمان انجام دهید. ویرایش متون، دارای طرح چند رنگ، با چند جمله، دارای براکت برجسته، قابلیت ذخیره تغییرات، انتخاب ویرایش دستورات، امکان انتخاب چندگانه، جستجو و جایگزینی عبارت منظم و… از ویژگی های این نرم افزار می باشد.

نرم افزار Sublime Text 3 یک ویرایشگر متن کامل است که از متن ساده و زبان برنامه نویسی (از جمله HTML) پشتیبانی می کند. رابط کاربر پسند دارای طراحی مدرن است که بسیار قابل تنظیم است. این بدان معنی است که شما می توانید اندازه فونت و طرح رنگ مورد استفاده در برنامه را کنترل کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید جداول و نوار ابزار خاص را پنهان یا افشا کنید. یک تابع جستجو در سراسر متن و برای فایل ها در دسترس است. شما می توانید به حالت تمام صفحه تغییر دهید، سفارشی کردن طرح (به عنوان مثال، ستون ها، شبکه)، روشن کردن نشانه های نحوی (مانند Perl، PHP، SQL، XML)، استفاده از یک کنترل کننده املا، و همچنین ضبط و ذخیره ماکروها، در میان بسیاری از گزینه های دیگر می باشد.

دانلود-Sublime-Text

مطالب مشابه

info

Sublime Text is a sophisticated text editor for code, html and prose. You’ll love the slick user interface and extraordinary features. Symbol Indexing. Sublime Text now scans the files in your project, and builds an index of which files contain which symbols. This backs the new features Goto Definition and Goto Symbol in Project, both of which are available from the Goto menu.

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن باشید اتصال شما به اینترنت قطع می باشد.

2) نرم افزار را نصب کنید و پس از نصب، فایل st3_twitter_patch.exe را در محل نصب کپی کنید آنرا اجرا کنید و Patch را بزنید.

3) فایل block-hosts.cmd را اجرا کنید تا سرورهای نرم افزار بلاک شوند.

4) توسط لایسنس موجود در SN.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com