نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز – Symantec Ghost Boot CD v12.0.0.10630

نرم افزار Symantec Ghost Boot CD به ما این امکان را می دهد تا از تمام هارد دیسک یا یک پارتیشن خاص، image بگیریم. هنگامی که به یک مشکل جدی برمی خوریم یا زمانی که می خواهیم تنظیمات یکسانی را روی تعداد زیادی کامپیوتر انجام دهیم. مثلاً پارتیشن بندی یکسان، سیستم عامل و برنامه های یکسان و یا …می توان از این نرم افزار استفاده کرد. Norton Ghost داده های کامپیوتر شما را از گزند هرگونه حادثه ای در امان می دارد و به شما امکان می دهد تا یک image پشتیبان از هارددیسک یا پارتیشن مورد نظر خود بگیرید.

علاوه بر این شما به طور مستقیم می توانید دو کامپیوتر را از طریق شبکه، USB یا ارتباط موازی Ghost کنید. از ویژگی های نرم افزار Symantec Ghost Boot CD می توان به تهیه Backup به صورت کامل از سیستم ، بک آپ از فایلها و فولدرها ،توانایی آپدیت بک آپ به این صورت که فقط از فایلهایی که تغییر یافته اند بک آپ می گیرد ، توانایی تنظیم گرفتن بک آپ به صورت زمانی ، توانایی فشرده سازی و قفل کردن حرفه ای Backup ها و … اشاره کرد.

دانلود-نرم-افزار-Norton-Ghost

info

Norton Ghost creates and restores backup images of the entire disk, partition, or individual folders, and allows you to recover the system even when everything seems compromised.

راهنمای نصب

فایل ISO بدست آمده را از طریق نرم افزار RUFUS به صورت بوتیبل بر روی فلش خود کپی کنید و یا از طریق نرم افزارهای رایت ایمیج، آن را بر روی CD رایت نمایید. و مانند نصب ویندوز از آن استفاده نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 284 مگابایت

ADs
تبلیغات