دانلود Syncovery Pro Enterprise v8.19 Build 153 – پشتیبان گیری از اطلاعات

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار Syncovery Pro عملیات هماهنگ سازی و پشتیبان گیری را فراهم می کند و با داشتن الگوریتم های قدرتمند، می تواند راه حل های جامع و جالبی را داشته باشد. کاربران می توانند فایل ها را به برنامه اضافه کرده و به منظور محافظت از امنیت فایل ها، به شیوه های مختلف پشتیبان گیری نمایند. نرم افزار به طور خودکار عمل کرده و افراد می توانند در ویندوز و مک و نوت بوک ها از آن استفاده کنند. در واقع استفاده از این برنامه هم به صورت خودکار امکان پذیر است و هم به صورت دستی که با استفاده از المان های زمانبندی حل می شود.

با دانلود Syncovery Pro Enterprise حالت های متنوع ارائه شده است تا عملیات هماهنگ سازی به خوبی صورت گرفته و به عنوان یک سرویس مجزا ارائه شود. امکان پشتیبان گیری آنلاین یکی از مزایای قدرتمند برنامه است و می توانید برای رمزنگاری قدرتمند، از ان استفاده کنید. این برنامه در فضای هارددیسک صرفه جویی می کند و باعث می شود که بلوک های تغییر یافته از فایل های بزرگ، براحتی قابل دسترسی باشند و در آینده نیز تغییر پیدا کنند.

کاور-Syncovery-Pro-Enterprise

نرم افزار Syncovery Pro Enterprise از قابلیت فشرده سازی Zip پشتیبان می کند و شما نیز می توانید در دیسک های محلی و شبکه های آنلاین، عملیات فشرده سازی و بازیابی اطلاعات را انجام دهید. دسترسی به فضای ذخیره سازی های آنلاین، می تواند نکته جالب توجهی باشد که در مصرف هارد صرفه جویی کرده و فایل های خود را در یک فضای انلاین نگه داری کنید. می توانید در گروه های متنوع این فایل ها را نگه داری و دسترسی آسان تری به آنها در مدت زمان های مشخص داشته باشید.

ویژگی های کلیدی دانلود Syncovery Pro:

  • پشتیبان گیری آنلاین
  • کپی کردن در سطح بلاک
  • هماهنگ سازی ریل تایم
  • امکان هماهنگ سازی فایل ها
  • در گروه های پروفایل متنوع
info

Syncovery – file synchronization and backup software! Your sync and back-up solution is here – now in all-new version 7! Syncovery will copy your files the way you need it. Back up your data and synchronize PCs, Macs, servers, notebooks, and online storage space.
Back up your data and synchronize PCs, Macs, servers, notebooks, and online storage space.
You can set up as many different jobs as you need and run them manually or using the scheduler. Syncovery works with local hard drives, network drives and any other mounted volumes. In addition, it comes with support for FTP, SSH, HTTP, WebDAV, Amazon S3, and Google Docs. You can use ZIP compression and data encryption. On Windows, the scheduler can run as a service – without users having to log on. There are powerful synchronization modes, including Standard Copying, Exact Mirror, and SmartTracking.

Features:
Online Backup
Block Level Copying
Real-Time Sync
File Synchronization
Profile Groups

سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows 2K/Vista/7/8/8.1/10

Memory (RAM): 256 MB of RAM required

Hard Disk Space: 30 MB of free space required

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید که اتصال شما از اینترنت به صورت کامل قطع می باشد و سپس اقدام به نصب نرم افزار کنید.

2) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا کنید. بر روی گزینه ی Help -> Registration کلیک کنید.

3) با استفاده از اطلاعات موجود در فایل serial.txt نرم افزار خود را رجیستر نمایید.

4) تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال ویندوز خود بلاک کنید تا از غیرفعال شدن لایسنس شما جلوگیری شود.

5) اینترنت خود را متصل کرده و نرم افزار را مجدد اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 32 بیتی  با حجم 25 مگابایت

دانلود نسخه 64 بیتی  با حجم 30 مگابایت