دانلود تیم درایو TeamDrive 4.6.6 Build 2205 – نرم افزار اشتراک گذاری فایل

بوسیله دانلود تیم درایو (به انگلیسی: TeamDrive) کاربران امکان انتقال اطلاعات و همچین همگام سازی داده ها را به صورت یکپارچه خواهند داشت. این عملیات می تواند به صورت آفلاین و یا آنلاین صورت گرفته و بدون نیاز به پیکربندی های پیچیده عملیات انتقال اطلاعات انجام شود. برای این منظور کافی است یک حساب فضای ابری داشته باشید و سپس با سینک کردن کردن برنامه با حساب خود اطلاعات خود را براحتی انتقال دهید. ویژگی های کلیدی نرم افزار TeamDrive همگام سازی سریع و آسان، امکان انتقال اطلاعات با بالاترین سرعت، قبلیت سینک به چندین سرور هم زمان و … می باشد. شما قادر به اشتراک گذاری فایل بین تا ۱۰ کامپیوتر مختلف می باشید و تمامی افراد که فایل های به اشتراک گذاری شده را مشاده می کنند قادر به تغییر و اشتراک فایل ها می باشند. شما قادر به رمزگذاری فایل های اشتراک گذاری شده می باشید. هم چنین از قابلیت های مهم این ابزار قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات می باشد.

دانلود تیم درایو به صورت یکپارچه برای پلتفرم های ویندوز، مک، لینوکس، اندروید و iOS از سال ۲۰۰۵ شروع به فعالیت کرده است. این نرم افزار را می توان در رده سرویس های بک آپ ریموت، قفل گذاری End-to-End، محاسبات ابری و ابزارهای گروهی دانست. شریک و CTO نرم افزار تیم درایو یعنی Paul McCullagh در سال ۲۰۰۷ توانست جایزه میکروسیستم های MySQL شرکت کند و جایزه بزرگترین مشارکت کدنویسی سال را برنده شود. از سورس کد این نرم افزار در تیم ویوور و فیس بوک به طور گسترده استفاده شده است.

دانلود-تیم-درایو

قابلیت های کلیدی نرم افزار TeamDrive:

  • قابلیت اشتراک گذاری فایل ها در محیطی با حجم ۲ گیگابایت
  • قابلیت مدیریت تمام اسناد و مدارک
  • رمزگذاری خودکار تمام داده ها روی کامپیوتر
  • قابلیت پشتیبان گیری از داده ها
  • کار آفلاین با هماهنگ سازی خودکار
  • پشتیبانی از تمامی فرمت های فایل (اسناد، تصاویر، فیلم، برنامه ها)
  • استفاده از قفل گذاری پیشرفته جهت برقرار امنیت در انتقال داده
info

TeamDrive is an application designed to help you transfer and synchronize data across multiple computers that are both online and offline.The application is easy to install and requires no complex configuration. You merely need to have an account to the cloud service that is used to store the data that is to be synchronized. Afterwards, you create a space that you want to share, invite another user and start syncing. The files that you upload to the cloud are automatically transferred to the computer that was invited.

سیستم مورد نیاز

E-Mail account and Internet connection
Minimum 512 MiB of RAM
250 MiB free HDD space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com