دانلود Telestream Wirecast Pro 10.1.0 نرم افزار حرفه ای برای پخش زنده در اینترنت

دانلود Telestream Wirecast نرم افزاری حرفه ای به منظور خلق رسانه های لایو و حرفه ای بوده و به کابران خود این اجازه را می دهد تا تنها با اتصال خود به اینترنت حوادث و رویدادهای خود را براحتی ساخته و پخش کنند. این نرم افزار محیط آسانی را برای به اشتراگ گذاری تجربیات زندگی در اختیار شما گذاشته و با ایجاد یک جامعه جهانی گسترده امکان جریان یافتن رسانه را ممکن می سازد. این کار تنها با دوربین های دیجیتالی قابل پردازش بوده و می تواند به صورت پویا آماده پخش توسط رسانه های جمعی شود. از دیگر ویژگی های نرم افزار Telestream Wirecast Pro می توان به امکان سوئیچ بین دوربین های دیجیتال و همچنین استفاده همزمان از چندین دوربین نیز اشاره کرد.

این نرم افزار می تواند تصاویری با گرافیک سه بعدی خلق کرده و با کیفیت عالی و به صورت حرفه ای اشتراک گذاری کنید. اگر می خواهید دوره های آموزشی خود را به صورت آنلاین با شاگردان خود به اشتراک بگذارید، این نرم افزار می تواند رنگ و بویی جدید به ویدیوهای لایو شما بدهد. هم چنین، قابلیت پخش ویدیوهای از پیش ضبط شده در دانلود Telestream Wirecast گنجانده شده است تا به شما اجازه بدهد برنامه های ضبط شده ی خود را به صورت لایو در اختیار بینندگان قرار دهید. استفاده از قابلیت های میکس و پلاگین های متعدد به صورت کاملا آسان در بخش رابط کاربری نرم افزار گنجانده شده است. در ضمن، شما می توانید به صورت هم زمان به استریم و ضبط آنلاین ویدیوهای خود بپردازید.

دانلود-نرم-افزار-Wirecast-Pro

اسکرین-شات-Telestream-Wirecast  اسکرین-شات-Telestream-Wirecast  اسکرین-شات-Telestream-Wirecast

info

Everything you need to stream live video from your desktop to the world! Wirecast lets you capture an unlimited number of input devices from live camera feeds, iOS cameras (coming soon), computer desktop, Web feeds, and more. Then add polish and professionalism to your broadcast with live switching, transitions, titles, lower thirds, and more.

سیستم مورد نیاز

Windows 7 SP1 64-bit, Windows 8.1 64-bit, Windows 10 64-bit
Internet connectivity
Requires internet connectivity with HTTP/HTTPS port 80, and RTMP port 1935 open for streaming, Remote Desktop Presenter requires opening port 7272.
An internet connection is recommended for Wirecast 7.0 license activation.
For lowest quality (240p) streaming an upload rate of at least 650Kbps is required.
720p streaming requires an upload rate of at least 2500 Kbps.
1080p streaming requires an upload rate of at least 4500 Kbps.

راهنمای نصب

بعد از نصب ، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 279 مگابایت