نرم افزار کپی سریع فایل ها TeraCopy v3.2.6.0 Free

نرم افزار کپی سریع فایل ها TeraCopy Pro نرم افزاری کم حجم و مفید بوده که جایگزینی مناسب جهت کپی و جابجایی فایل های شما توسط ویندوز با سرعتی بالاتر می باشد . همچنین می توانید در حین کپی عملیات را متوقف کرده و سپس از همان جا ادامه دهید. این نسخه برای تمامی ویندوز ها از جمله ویندوز ۷ ، ویندوز ۸ ، ویندوز ۱۰ قابل استفاده است. همچنین می تواند از ارور های رایج در هنگام کپی نیز جلو گیری نماید و مشکل را برطرف کند. نرم افزار کپی سریع فایل ها TeraCopy Pro از یونیکد های مختلف پشتیبانی می کند و از زبان فارسی هم پشتیبانی می کند . این نرم افزار محصول شرکت Code Sector است . شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.TeraCopy-cover

قابلیت های کلیدی نرم افزار کپی سریع فایل ها TeraCopy Pro :

– کپی وانتقال به پوشه های مورد علاقه

– فایل ها را با پسوند اضاقی و پوشه مشابه انتخاب کنید

– حذف فایل های انتخاب شده از صف کپی

– دریافت به روز رسانی رایگان

– پشتیبانی کامل از یونیکد

TeraCopy-اسکرین-شات

info

TeraCopy is a utility designed to copy/move files faster and more secure. Can resume broken file transfers. TeraCopy skips bad files during copy and even shows the skipped files at the end of files transfer. TeraCopy will calculate files CRC checksum on the fly to speed up source and target files comparsion. Seamless integration with Windows Explorer allows you to keep working with files as usual.

راهنمای نصب

بعد از نصب نرم افزار را اجرا کرده و بر روی ایکون چند خط کنار آیکون ساعت کلید کرده و Enter Key را بزنید سپس با استفاده از سریال موجود در فایل License نرم افزار را فعال سازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود