دانلود The Foundry Nuke Studio 11.3v1 – ویرایشگر سینمایی ویدیوها

برای ویرایش و میکس فایل های ویدیویی تاکنون نرم افزارهای بسیاری عرضه شده که هرکدام دارای مزایا و معایب خاص خود بوده اند و باتوجه به گستردگی محدوده کاری خود ، نیازهای کاربران را برطرف ساخته اند. دانلود The Foundry Nuke Studio نام نرم افزاری با دامنه امکانات وسیع برای انجام عملیت میکس و مونتاژ فیلم است. این نرم افزار که محصولی از شرکت نرم افزاری The Foundry Visionmongers است امکان طراحی جلوه های ویژه در فیلم را فراهم می کند. از این نرم افزار در بسیاری از فیلم های معروف هالیوود و همچنین موزیک ویدیوهای مختلف استفاده شده است.

این نرم افزار امکان ویرایش ویدیو را به خوبی فراهم می کند و امکاناتی در اختیار شما قرار میدهد که با استفاده از آنها می توانید به صورت کاملأ حرفه ای اقدام به رندر کردن فیلم نمایید و نتیجه ای عالی دریافت کنید و بخش های مختلف فیلم را بدون جلب توجه بیننده در کنار یکدیگر قرار دهید. شایان ذکر است که این نرم افزار به دلیل نوآوری برنده جوایزی نیز شده است. آخرین ورژن این نرم افزار را به همراه آموزش نصب کامل، هم اکنون می توانید از سایت دانلودها دریافت نمایید.

دانلود-نرم-افزار-The-Foundry-Nuke-Studio

اسکرین-شات-The-Foundry-Nuke-Studio  اسکرین-شات-The-Foundry-Nuke-Studio  اسکرین-شات-The-Foundry-Nuke-Studio

info

Nuke®, NukeX® and Nuke Studio® offer cutting-edge toolkits for node-based compositing, editorial and review. The Nuke family’s unparalleled flexibility and collaborative workflows help you get the highest quality results—fast.

سیستم مورد نیاز

Windows 7 or Windows 8 (64-bit only)
Mac® OS X 10.9 (Mavericks) or 10.10 (Yosemite)
CentOS/Red Hat Enterprise Linux 5 or 6 (64-bit only)
*Note: Testing on Windows 10 has not yet been completed. Our QA and Development teams are in the process of reviewing Windows 10 and we will update the system requirements as soon as it is qualified.

راهنمای نصب

1) نرم افزار را به صورت کامل نصب کنید.

2) وارد پوشه ی Crack / FLT7.1v1 شده و فایل اجرایی FLT7.1v1-win-x86 – release-64.exe را نصب کنید.

3) لایسنس سرور Foundry را باید متوقف کنید. بدین منظور، نرم افزار Foundry License Utility را اجرا کنید. وارد زبانه ی RLM Server شده و Stop Server را بزنید و مطمئن شوید که حتما سرویس شما قطع شده است.

4) فایل فشرده rlm.foundry.win64.7z را اکسترکت کنید. یک فایل exe کرک شده درون آن است. این فایل را به آدرس زیر منتقل کنید تا لایسنس سرور به صورت کامل کرک شود:

C: / Program Files / The Foundry / LicensingTools7.1 / bin / RLM / rlm.foundry.exe

5) نرم افزار Foundry License Utility را اجرا کنید. وارد بخش Diagnostics شوید و بر روی Run Diagnostics کلیک کنید. به شما دو مقدار hostname و System ID داده می شود. این دو مقدار را در یک فایل نوت پد ذخیره کنید که به کار شما می آید.

6) فایل لایسنس xf_foundry.lic واقع در پوشه ی Crack را توسط یک نرم افزار ویرایشگر متن باز کنید. پیشنهاد ما، نرم افزار Notepad++ است. در اولین خط لایسنس، عبارت زیر را مشاهده می کنید:

HOST HOST_NAME MAC_ADDRESS PORT

 

در این خط، باید به جای عبارت HOST_NAME مقدار hostname در گام پنجم

به جای عبارت MAC_ADDRESS مقدار System ID در گام پنجم

را به صورت دقیق وارد کنید. اگر پورت خاصی مدنظر شما نیست، حتما عبارت PORT را به صورت کامل حذف کنید پورت دیفالت نرم افزار مقدار 5053 می باشد. سپس فایل را ذخیره کنید تا لایسنس متناسب با سیستم شما ایجاد شده باشد.

نکته! شما می توانید به جای عبارت hostname در فایل لایسنس، به راحتی مقدار 127.0.0.1 را وارد کنید تا لوکال هاست فراخوانی شود.

7) فایل لایسنس ایجادشده را به یکی از دو محل زیر منتقل کنید:

C: / ProgramData / The Foundry / RLM

C: / Program Files / The Foundry / LicensingTools7.1 / bin / RLM

 

8) دوباره Foundry License Utility را اجرا کنید. وارد بخش RLM Server شده و بر روی Start Server کلیک کنید.

9) نرم افزار را اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 726 مگابایت