دانلود TrustViewer 1.7.16 Build 2227 نرم افزار کنترل از راه دور کامپیوتر

نرم افزار TrustViewer این امکان را به شما می دهد که بتواند با سرعت قابل قبولی، امکان اتصال به یک کامپیوتر دیگر به صورت ریموت را داشته باشید و عملیات مختلفی را نظیر اشتراک فایل و یا برقراری تماس ویدئویی داشته باشید. این برنامه به اندازه کافی کم حجم تهیه شده است و مشکلی در نصب و اجرای ان نخواهید داشت. استفاده از این برنامه بسیار ایمن است و هر کاربری می تواند ساده و آسان از برنامه استفاده کند. یکی از ویژگی هایی که استفاده از برنامه را بسیار متمایز می کند، امکان تنظیم سرورهای اختصاصی برای قرارگیری سرور و کلاینت در آن است. این سرورهای اختصاصی این امکان را فراهم می کند که سرعت بالای در اتصال داشته باشید و از طریق فایروال و پروکسی NAT اتصالات خود را ایمن کنید. کنترل ترافیک اختصاصی نیز توسط این برنامه امکان پذیر خواهد بود.

با دانلود TrustViewer می توانید اطلاعات شخصی را محافظت کرده و هنگام اتصال به IP های مختلف یک ارتباط امن داشته باشید. شما می توانید کامپیوترهای مختلف را شناسایی کنید و در صورت نیاز عملیات اتصال را روی پروتکل های امنی برقرار کنید. پروتکل های اتصال از نوع TLS و SSL خواهد بود و حتی می توانید این اتصالات را به صورت آنالوگ نیز برقرار کنید.

کاور-TrustViewer

با دانلود TrustViewer رابط کاربری بصری را شاهد خواهید بود و می توانید یک اتصال دوستانه ایمن و بسیار ساده را داشته باشید. چنین ارتباطی می تواند امنیت کافی داشته باشد و تنظیمات لازم را برای دادن اطلاعات دستی، در اختیار شما قرار دهد. این اتصال می تواند به صورت خودکار هم صورت گیرد و طوری باشد که بدون نیاز به دانش خاصی در این زمینه اتصال خود را با IP های خاص برقرار نمایید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار TrustViewer:

  • شروع سریع برنامه
  • رابط کاربری دوستانه
  • اتصال آسان
  • چند منظوره
  • امکان ناشناس بودن در شبکه
  • ایمنی مطلق
  • اتصال در سرور اختصاصی
  • اتصال به عنوان کلاینت اختصاصی
info

The program TrustViewer allows you to quickly make a remote access to the desktop, share files or make a video call; it has a small size, does not require installation or registration, is running on computer with minimal user rights; it is safe, easy and convenient to use.
One of the distinguishing features of the program – the opportunity to set their own organizations on their servers free dedicated proxy server, thus allowing the program through the firewall and NAT proxy, as well as to control incoming and outgoing traffic associated with the use of the program TrustViewer. Using the program is really safe: the complete work does not require authorization or enter of other personal data, and when connecting on our servers is not saved IP-address or another information identifying your computer; when connecting to a remote computer a random temporary identifier is used; participants’ computers are connected directly (Web servers are used only for coordination), forming a secure tunnel based on protocols SSL / TLS and their analogs.

Features:
Quick start
Friendly interface
Easy connection
Multifunctionality
Complete anonymity
Absolute safety
Your own server
Your own client

سیستم مورد نیاز

OS:
Windows 10 32/64 bit
Windows 8 32/64 bit
Windows 7 32/64 bit
Windows Vista 32/64 bit
Windows XP 32/64 bit

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs