دانلود نرم افزار میکس موزیک و ویدیو – UltraMixer Pro Entertain 6.1.2

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار UltraMixer Pro Entertain ابزار بسیار مناسبی برای میکس ویدئو و آهنگ است که کاربران با انتخاب تصاویر دلخواه و ویدئوهای خود، می توانند آهنگ های مخصوص را روی آنها قرار دهند و یک اسلایدشو جذاب را توسط برنامه ایجاد کنند. فشرده سازی های تصویری در این برنامه انجام می شود و می توانید از ابزارهای ویژه این حوزه نیز استفاده کنید. کیفیت این برنامه بسیار چشم نواز است و یقینا با استفاده از آن، می توانید قابلیت های جذابی را روی تصاویر خود قرار دهید و یک ابزار دی جی جذاب داشته باشید. استفاده از این برنامه بسیار ساده است و می توانید اقدام به ادغام فیلم های دوربین های دیجیتالی نیز بکنید و کیفیت آنها را حفظ کنید.

با دانلود UltraMixer Pro Entertain می توانید ویدئوکلیپ های جذابی را تولید کنید و به منظور استفاده در زمینه های مختلف نظیر فوتبال، از آنها استفاده کنید. تصاویر بسیار زنده جلوه نمایی می کنند و کاربران حرفه ای می توانند استفاده بسیار جذاب تری را از برنامه داشته باشید. امکانات برنامه بیشتر جنبه سرگرم کننده بودن دارد و برای این منظور، از سلایق مختلف استفاده کرده اند. پلاگین های این برنامه ارائه شده است تا در زمینه موسیقی، ابزارهای جذابی را داشته باشید و رابط کاربری قابل تنظیمی را در اختیار بگیرید. یک پایگاه داده حرفه ای برای این منظور ارائه شده است و می توانید از محبوب ترین عادت ها استفاده کنید. همگام سازی خودکار به منظور هماهنگی درست بین سه عناصر برنامه، به بهترین شکل ممکن پرداخته شده است و می توانید بدون بروز مشکل، تمامی تصاویر و ویدئوها را در کنار همدیگر قرار دهید.

کاور-UltraMixer-Pro-Entertain

ویژگی های کلیدی نرم افزار UltraMixer Pro Entertain:

  • دارای موتور صوتی باثبات و با عملکرد سازگار
  • امکان همگام سازی خودکار
  • مجهز به دی جی خودکار
  • انتقال خودکار حجم برابر و موسیقی اتوماتیک
  • رابط کاربری قابل تنظیم
  • امکان تنظیم پوسته های مختلف و طرح های رنگی متنوع
  • دارای پایگاه موسیقی مبتنی بر داده ها
  • دارای پایگاه داده درست برای مدیریت حرفه ای موسیقی ها
  • دارای پلاگین های اختصاصی
info

UltraMixer is the perfect tool to entertain your party crowd. With UltraMixer 6 you will become a “Mobile DJ 2.0“: Besides all common DJ-mix functions UltraMixer 6 brings a lot of new entertainment possibilities..
Just play music videos and karaoke songs as easily as “normal” audio songs. In case you do not have enough videos, UltraMixer brings live visuals in HD quality with 14 effects, to have always a suitable screen. By fireing up your images to a flat screen or a beamer your audience will be amazed.

UltraMixer 6 unifies multiple software in one – an easy to use photo slide show comes along with the live visuals and video playback. Furthermore you can display a beautiful background image, an on-screen logo or your own images (e.g. menu cart or flyers). Finally the live text function (like “buffet is open”) and party games with the live camera function on a beamer are rounding up the portfolio. Even a transmission of a football world championship is possible due to the integration of network cameras.

Features:
High stability Audio Engine with Auto-Sync function
Impressive Auto-DJ – Automatic transitions with equalized volume and automatic music for hours
Clean, adjustable user interface – Modern user interface – adjustable by widgets
Different skins and color schemes bring diversity and individuality
Data based music archive – True data base for professional music management
70+ native supported MIDI-Controller through Plug‘n’Play

سیستم مورد نیاز

Windows 10, Windows 8(.1), Windows 7, Vista, XP

راهنمای نصب

نرم افزار به صورت از پیش فعال شده می باشد!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه ویندوز با حجم 234 مگابایت

ADs