دانلود Ummy Video Downloader 1.8.3.2 – نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

دانلود Ummy Video Downloader نام نرم افزاری برای دانلود ویدیو ها و آهنگ از وب سایت یوتیوب می باشد. به طور عادی گزینه ای در وب سایت یوتیوب برای دانلود ویدیو ها موجود نمی باشد و ققط می شود فیلم ها را به صورت آنلاین مشاهده کرد. اما این به این معنی نیست که هیچ راهی برای دانلود ویدیو ها از وب سایت یوتیوب نیست. نرم افزار های زیادی برای اینکار وجود دارد که نرم افزار Ummy Video Downloader یکی از این نرم افزار ها می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید به دانلود ویدیو ها از وب سایت یوتیوب با کیفیت بالا بپردازید همچنین می توانید به ذخیره آهنگ های مورد علاقه خود به فرمت Mp3 بپردازید.

دانلود Ummy Video Downloader نرم افزاری می باشد که دارای یک رابط ساده است که حتی برای تازه کار ها دانلود کلیپ های آنلاین را آسان می کند. فقط شما باید یک لینک یوتیوب را کپی کنید، «Download» را فشار دهید، دایرکتوری و کیفیت را مشخص کنید و منتظر بمانید تا کار تمام شود. معایب اصلی Ummy Video Downloader این است که می تواند تنها یک لینک را در یک زمان پردازش کند، به این معنی که اگر شما می خواهید کلیپ های متعدد را دانلود کنید، باید زمان زیادی را تلف کنید.

دانلود-Ummy-Video-Downloader

Ummy-Video-Downloader-اسکرین-شات  Ummy-Video-Downloader-اسکرین-شات

info

Download high-definition videos from YouTube or save your favorite songs as MP3 audio files, with this handy and easy-to-use application. Ummy Video Downloader allows you to save any YouTube clip of resolutions up to 4320p, as well as rip audio tracks and save them as MP3 files.

سیستم مورد نیاز

– Windows 10, 8, 8.1, 7, Vista, XP (32-bit or 64-bit)

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 28 مگابایت

دانلود نسخه مک با حجم 16 مگابایت

ADs