دانلود Video Thumbnails Maker Platinum 12.0.0.1 – ساخت تصاویر کوچک برای فیلم

دانلود Video Thumbnails Maker در اصل تصویر کوچکی است که روی فایل ویدئویی (همانند آیکون) قبل از اجرا و به منظور کنترل و دسترسی آسان به فایل مربوطه ساخته می شود. دانلود Video Thumbnails Maker یک نرم افزار کوچک و بسیار کاربردی در زمینه ساخت تصاویر بندانگشتی برای ویدیو های شما می باشد. این نرم افزار از تمامی فرمت های ویدئویی (حتی فرمت هایی نظیر MOV, QT, FLV, SWF, RM) پشتیبانی می کند. این برنامه قابلیت ساخت سریع تصاویر بندانگشتی را دارد و می تواند بهترین گزینه برای افرادی باشد که آرشیو های ویدیویی در منزل و یا در آفیس خود دارند و دیگر نیاز نیست برای شناسایی ویدیو ها آن ها را اجرا کنند بلکه از طریق تصاویر Thumbnails می توانند تصویر گوچک را ببینند و در صورت نیاز آن را اجرا کنند.

نرم افزار Video Thumbnails Maker به شما اجازه می دهد تا تصاویر کوچک (کلاه، پیش نمایش، لیست صفحه نمایش) و تصاویری از فایل های ویدئویی را ایجاد کنید. این ابزار را می توان برای فهرست بندی ویدئو خانگی و برای پشتیبانی از اشتراک گذاری ویدئو شبکه استفاده کرد.

دانلود-Video Thumbnails Maker Platinum

Video-Thumbnails-Maker-اسکرین-شات Video-Thumbnails-Maker-اسکرین-شات Video-Thumbnails-Maker-اسکرین-شات

info

Video Thumbnails Maker allows you to make thumbnails (caps, previews, screen-lists) and screenshots of video files. The utility can be used for home-video cataloging and for network video sharing support. Video Thumbnails Maker is coming with its own Viewer! The main advantage of the Viewer is the ability to start the related video-file right from the Viewer!

سیستم مورد نیاز

برای اجرای این نرم افزار اجتیاج به  NET Framework 4.0 یا بالاتر دارید.

راهنمای نصب

بعد از نصب ، محتوای پوشه  Crack را در محل نصب کپی نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 26 مگابایت

دانلود نسخه قابل حمل (پرتابل) با حجم 27 مگابایت