دانلود نرم افزار تقویم حرفه ای ویندوز – VueMinder Ultimate 2019.01

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار VueMinder Ultimate با ارائه یک تقویم جمع و جور و بسیار پرکاربرد، سعی کرده است که کنترل روز و برنامه ریزی کامل برای این منظور را در اختیار کاربران قرار داده و کاربر بتواند تنها با یک نگاه ساده به تقویم، اطلاعات زیادی را کسب کند. این برنامه دارای تسک های زیادی نظیر قرار ملاقات ها، وظایف و یادداشت ها می باشد که می توانید حتی به اشتراک گذاشته و کارایی بزرگی از آنها انتظار داشته باشید برنامه دارای قابلیت های آنلاین است و با دیگر افراد می توانید تبادل اطلاعات داشته باشید.

با دانلود VueMinder Ultimate طیف گسترده ای از پوسته های برنامه در اختیار شما خواهد بود و تم و رابط کاربری بصری زیبایی را برایتان به ارمغان خواهد داشت. برنامه دارای تقویم های چاپی نیز است که امکان دریافت نسخه فیزیکی را فراهم کرده است. سبک های مختلفی از این تقویم ارائه شده اند و شما با خیلی بیشتر از این قابلیت ها سروکار خواهید داشت.

کاور-VueMinder-Ultimate

با دانلود VueMinder Ultimate یک تقویم جامع با بسیاری از امکانات خاص و عام را خواهید داشت که شامل همه ویژگی های لازم برای یک تقویم حرفه است و هر کاربری از آن راضی خواهد بود. امکان ارسال ایمیل اطلاعات تقویم و تعیین قرار ملاقات ها و جلسه ها، می تواند منجر به برنامه ریزی درستی از جانب کاربران شده و امکانات زیادی را در اختیار آنان قرار دهد. امکان بررسی داده ها و برنامه ریزی طبق آنها، قابلیتی است که می تواند برای افراد زمان شناس بسیار عالی و کاربردی باشد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار VueMinder Ultimate:

  • دارای گزینه های یادآوری کارهای روزانه
  • همگام سازی با تقویم گوگل
  • امکان ادغام با اکسل و برنامه های مایکروسافت
  • یک تقویم دسکتاپ جامع و کامل
  • دارای رویدادهای قابل برنامه ریزی
  • امکان مشاهده اطلاعات روزانه، هفنگی، ماهانه و بیشتر
  • امکان اشتراک تقویم در شبکه
  • ارسال تقویم ها، رویدادها و درخواست های جلسه از طریق ایمیل
  • امکان مدیریت تماس ها و مخاطبین
  • ویژگی های دیگر
info

Take control of your schedule and get reminded wherever and however you want. Instantly access your appointments, tasks, and notes with a simple glance at a transparent calendar that sits right on your Windows desktop. Share calendars and reminders in your home, office, or online. Automatically synchronize with Google Calendar and Outlook. Print calendars using a wide variety of layouts and styles. You can do all these things and much more with VueMinder.

Features:
Flexible Reminder Options
Google Calendar Sync
Microsoft Outlook and Excel Integration
Integrated Desktop Calendar
Fully Customizable Event Appearances
View Data By Day, Week, Month, and More
Share Calendars Over a Local Network
Send Calendars, Events, and Meeting Requests via Email
Contact Data Management
Many Other Features…

سیستم مورد نیاز

OS: Windows XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/10

Microsoft .NET Framework 4.0, 4.5, or 4.6

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب، یک بار نرم افزار را اجرا کنید و ببندید. حتما نرم افزار را از کنار ساعت ویندوز خود نیز ببندید (منظور بخش Task Tray می باشد).

2) هم می توانید فایل اجرایی keygen را اجرا کرده و نرم افزار را رجیستر کنید. هم می توانید فایل VueMinderUltimate.reg را اجرا کنید و Yes را بزنید تا نرم افزار رجیستر شود.

3) نرم افزار را مجدد اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 16 مگابایت