نرم افزار مدیریت وبکم با WebcamMax 8.0.7.8

نرم افزار مدیریت وبکم با WebcamMax ابزاری به کمک آن می توانید به مدیریت افکت ها و تصاویر وب کم بپردازید. مدیریت یک وب کم مستلزم استفاده از نرم افزاریست که بتواند ارتباط نرم افزاری و سخت افزاری را به خوبی برقرار کرده و امکانات جانبی دیگری هم به کاربران ارائه دهد. ابزارهای متعددی در این زمینه وجود دارند که هریک بسته به نیاز کاربران خدماتی ارائه می دهند . هرچند اکثر نرم افزار هایی که قابلیت برقراری ارتباط به وبکم ها را دارند تا حدودی هم امکان مدیریت آن را فراهم می کنند اما برای نمونه نرم افزاری به نام WebcamMax ابزاریست که در کنار مدیریت افکت های بسیار زیبایی را هم در کنار تصاویر وب کم قرار می دهد که به جذابیت کار کمک زیادی می کند. قابلیت ساخت وبکم مجازی در این نرم افزار یکی از مهم ترین خصوصیات این ابزار است . یعنی حتی اگر کاربری به صورت سخت افزار هم یک وبکم نداشته باشد می تواند از تصاویر مجازی به عنوان تصاویر خروجی وبکم استفاده کند.WebcamMax

قابلیت های کلیدی نرم افزار مدیریت وبکم با WebcamMax :

– کار با برنامه های وب کم مانند Windows Live Messenger ،Skype ،Yahoo Messenger ،ICQ ، Paltalk،Camfrog ،YouTube ،Ustream ،JustinTV

– قابلیت ساخت وب کم مجازی

– تبدیل صفحه نمایش دسکتاپ به وب کم

– قابلیت ضبط فیلم های وبکم

– قابلیت تصویر برداری از وبکم

– قابلیت قرار داده جلوه قاب بر روی وب کم

– جلوه های احساسات در وب کم

– آپدیت هفتگی جلوه ها و به صورت آنلاین

– سوییچ کردن بین وبکم مجازی و وبکم واقعی

– اشتراک ویدیو ها و تصاویر وب کم در ۱۶ سایت اشتراک مالتی مدیا

– سازگار با نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز از جمله ویندوز ۱۰

WebcamMax-اسکرین-شات  WebcamMax-اسکرین-شات  WebcamMax-اسکرین-شات

info

Stream videos, movies, flash, desktop screen, pictures to virtual webcam; add floating text, frame, transform, emotion effects over real webcam. For all webcam programs (MSN, ICQ, AIM, Skype, Camfrog, Paltalk, Yahoo Messenger and etc). Your chat mate will be attracted by your webcam. More than 1500 effects online. DIY webcam effects. Webcam video recorder. Webcam snap. Share webcam in 16 programs. Fast switch between virtual and real webcam.

سیستم مورد نیاز

Win2003, Win2000, Win7 x64, WinXP, WinVista, Win7 x32, Win8 x32, Win8 x64, Win10 x32, Win10 x64, Windows 8, Windows 10,

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید اینترنت و آنتی ویروس شما به طور کامل قطع می باشند.

2) به نصب نرم افزار بپردازید. بعد از نصب نرم افزار را به هیچ وجه اجرا نکنید.

3) فایل Block را Run as administrator کنید.

4) نرم افزار را اجرا کنید. در محیط نرم افزار، بر روی دکمه Get More که در بالا سمت راست قرار دارد کلیک کنید. به شما هشدار می دهد که نسخه کامل نرم افزار را تهیه کنید. بر روی گزینه Enter SN کلیک کنید. یک سریال نامبر کاملا نامعتبر وارد کنید. مثلا عبارت 222222 را بزنید. به شما هشدار می دهد که قابلیت اتصال به سرورهای نرم افزار نیست.

5) بر روی گزینه Manual کلیک کنید. به شما مقدار Machine Data داده می شود. این مقدار را کپی کنید. فایل keygen.exe را اجرا کنید و در باکس اول کپی کنید. بر روی Generate کلیک کنید تا مقادیر رجیستر تولید شوند. مقدار باکس سوم یعنی Unlock را در محیط نرم افزار در بخش Unlock Code وارد کنید و Ok را بزنید.

6) نرم افزار رجیستر شده است! تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود قرار دهید تا از غیرفعال شدن لایسنس شما جلوگیری شود.

7) اینترنت خود را متصل کنید و نرم افزار را مجدد اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 24 مگابایت