دانلود Windows Firewall Control 5.3.1.0 – نرم افزار کنترل فایروال ویندوز

دانلود Windows Firewall Control برنامه ای کوچک اما با کاربرد بالا جهت گسترش عملکرد فایروال ویندوز و دسترسی سریع تر به گزینه های پر مصرف فایروال ویندوز می باشد. این نرم افزار در داخل ویندوز اجرا می شود و اجازه می دهد تا کاربر را به کنترل بهتر فایروال توانا سازد. این بهترین ابزار جهت مدیریت ساده و بی دردسر فایروال ویندوز در ویندوز ۱۰ ,ویندوز ۸ ، ویندوز ۷ ، ویندوز ویستا و ویندوز سرور ۲۰۰۸ می باشد. این نرم افزار ۴ بخش اساسی را در اختیار کاربر قرار می دهد. High Filtering یا کنترل شدید که تمامی اتصالات خروجی و ورودی را مسدود می نماید. این تنظیم تمامی اتصالات را خواهد بست و عملاً سیستم هیچ اتصالی را پذیرا نخواهد بود. Medium Filtering یا کنترل متوسط که فقط اجازه دسترسی نرم افزار ها و اتصالاتی را میدهد که داخلی باشد. بنابراین کاربر می تواند با استفاده از این بخش نرم افزار هایی که نمی خواهد به اینترنت متصل شود را بلاک می نماید. Low Filtering یا کنترل کم که همانند کنترل متوسط می باشد با دسترسی بیشتر به اتصالات داخلی و خارجی. No Filtering که اتصالات داخلی و خارجی تماماً تحت کنترل می باشد.

دانلود Windows Firewall Control برنامه مناسب و خوبی به منظور گسترش قابلیت های فایروال ویندوز و همچنین دسترسی به گزینه های بیشتری برای آن می باشد. با این برنامه فایروال ویندوز را کنترل کرده و فیلترینگ های خاصی را برای آن تعیین کنید. حجم برنامه بسیار کم می باشد و رابط کاربری بصری برنامه نیز امکان مدیریت آسان و کامل فایروال را فراهم می کند.

دانلود-Windows Firewall Control

Windows-10-Firewall-Control-اسکرین-شات  Windows-10-Firewall-Control-اسکرین-شات  Windows-10-Firewall-Control-اسکرین-شات

info

Windows 10 Firewall Control: simple and exhaustive solution for applications network activity controlling and monitoring.. Prevents undesired informational incoming and outgoing leakage of applications running locally or remotely. Provides detailed logging and notification of any application network activity. Allows using and creating applications permissions to control the network activity easily. Rich set of predefined, ready-to-use applications permissions applicable with a single click. Ability for creating virtual computers group (sub networks) with flexible permissions to control mutual connect ability inside Local Network. Manages external network hardware devices.

سیستم مورد نیاز

Compatible with all x86 and x64 versions of Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, Server 2008, Server 2012

راهنمای نصب

برای Windows 10 Firewall Control:

بعد از نصب نرم افزار وارد پوشه Crack شده و بنا به نسخه سیستم عامل خود 32 یا 64 بیتی محتوای یکی از پوشه ها را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

برای Windows Firewall Control :

بعد از نصب ، نرم افزار را اجرا کنید سپس از منوی About گزینه Click here to activate را بزنید و با استفاده از Keygen نرم افزار را فعال سازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com