دانلود Windows Repair 2018 4.3.1 Free + 4.0.16 Pro نرم افزار تعمیر ویندوز

با دانلود Windows Repair می توانید برخی از مشکلات شناسایی شده ویندوز را رفع کرده و از لاگ کردن و هم چنین ارائه ارور های زیاد دوری نمایید. این برنامه به طور رایگان ویندوز شما را به روزرسانی کرده و می توانید فایروال ویندوز را برای شناسایی برنامه های مخرب و ویروس ها فعال سازی و آن را شخصی سازی نماید.

آیا تا به حال در سیستم خود به مشکل یا مشکلاتی برخورده اید؟ مثلا پیغام های خطایی که به صورت ناگهانی بر روی صفحه نمایش ضاهر می شوند، یا مشکلات این چنینی دیگر که باعث پایین آمدن کارایی سیستم و کاهش سرعت در هنگام کار با نرم افزار ها و ابزار های مورد استفاده و… می شود. برای این مشکلات چه راه حلی اندیشیده اید؟ دانلود Windows Repair نرم افزاری بسیار کاربردی برای زمانی است که ویروس ها و فایل های مخرب به ویندوز شما آسیب رسانده باشند و موجب اختلال در عملکرد آن شده باشند. توسط این نرم افزار می توانید به سادگی مشکلات و آسیب های وارد شده به ویندوز خود را ترمیم نمایید و کارایی سیستم خود را دوباره به حالت اولیه خود باز گردانید و سرعت سیستم را افزایش دهید.

دانلود-Windows-Repair

Windows Repair-اسکرین-شات  Windows Repair-اسکرین-شات

info

Tweaking.com – Windows Repair is an all-in-one repair tool to help fix a large majority of known Windows problems including registry errors and file permissions as well as issues with Internet Explorer, Windows Update, Windows Firewall and more. Malware and installed programs can modify your default settings. Using Tweaking.com – Windows Repair you will have the possibility to restore your OS to its original settings.

سیستم مورد نیاز

1 gigahertz (GHz) 32bit (x86) or 64bit (x64) processor – Single – core or Multi – core.
512 megabytes (MB) of system memory.
40 GB hard drive with at least 15 GB of available space.

راهنمای نصب

بعد از نصب نرم افزار محتوای پوشه Loader را در محل نصب نرم افزار کپی کنید. سپس آن را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

توجه! به هیچ وجه نرم افزار را توسط شورتکات ایجاد شده توسط نرم افزار بر روی دسکتاپ اجرا نکنید. هم چنین فایل exe مربوط به نرم افزار را نباید اجرا کنید. فقط و فقط توسط فایل اجرایی Loader باید نرم افزار را اجرا کنید تا مشکلی پیش نیاید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود