دانلود WinToUSB Enterprise 4.5 – نرم افزار نصب ویندوز با فلش

WinToUSB Enterprise ابزاری ساده و سبک می باشد که به شما امکان نصب و اجرای نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز بر روی هارد یا فلش دارای USB را می دهد. برای این منظور شما می توانید از یک فایل ISO یا CD/DVD که دیتای اصلی نصب ویندوز را داشته باشد استفاده کنید. دانلود WinToUSB Enterprise از درایو بوتیبل WinPE USB پیشتیبانی می کند و به شما این امکان را می دهد تا محتوای WinPE را به درایو USB خود منتقل کرده و آن را بوتیبل کنید. لطفا دقت داشته باشید که ویندوز ۷ و ویندوز ۲۰۰۸ R2 به طور خودکار از USB 3.0 پشتیبانی نمی کنند و باید از پورت USB 2.0 برای بوت این دو ویندوز استفاده کنید. هم چنین قابلیت پرتابل بودن برای این دو ویندوز به طور کامل وجود ندارد. هم چنین همواره با قابلیت Run as Administrator این ویندوزها را اجرا کنید.

با دانلود WinToUSB Enterprise می توانید ویندوز های مختلفی مانند XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 , Windows 10 و … را انتخاب و عملیات کپی اجرا خواهد شد . از امکانات این نرم افزار میتوان به انقال MS-DOS بر روی USB ، پشتیبانی از انواع سیستم عامل های مایکروسافت ، پشتیبانی از لایه های دیسک MBR , GPT ، عملیات ساده تنظیمات نرم افزار و … است.

دانلود-WinToUSB-Enterprise

ویژگی های نرم افزار WinToUSB Enterprise:

  • نصب آسان و رابط کاربری مناسب با آموزش نصب قدم به قدم برای نصب ویندوز
  • ایجاد ویندوز از فایل های ISO, WIM, ESD, SWM, VHD, VHDX و یا دیسک های CD و DVD
  • نمونه برداری (روش Clone) از ویندوز موجود و نصب شده و انتقال آن به USB برای ایجاد ویندوز پرتابل با قابلیت دسترسی در همه جا (تمامی سیستم عامل های ویندوز پشتیبانی می شود).
  • استفاده از نسخه های غیر از Enterprise برای کپی برداری و ایجاد ویندوز پرتابل
  • پشتیبانی از ایجاد ویندوزهای مبتنی بر VHD/VHDX برای حالت پرتابل
  • قابلیت نصب برای BIOSهای قدیمی و جدید با پشتیبانی از حالت UEFI به صورت کامل

WinToUSB-Enterprise-اسکرین-شات WinToUSB-Enterprise-اسکرین-شات WinToUSB-Enterprise-اسکرین-شات

info

WinToUSB is a free software that allows you to install and run Windows operating system on a USB hard drive or USB flash drive, using an ISO image or CD/DVD drive as the source of installation. WinToUSB also support creating bootable WinPE USB drive, it can help you to transfer the contents of WinPE to the USB drive and make the drive bootable.

سیستم مورد نیاز

Windows XP or later (32/64-bit).
Intel® Pentium® processor.
256MB of available RAM (512MB or more recommended).
50MB of free space on your hard drive.
800×600 graphic device (higher resolution recommended).

راهنمای نصب

آموزش فعال سازی نسخه Enterprise:

1) ابتدا حتما مطمئن شوید که اینترنت شما به صورت کامل قطع می باشد.

2) محتوای درون پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار کپی کنید. آدرس دیفالت محل نصب به صورت زیر است:

C: / Program Files / Hasleo / WinToUSB

 

3) فایل پچ را به صورت Run As Administrator اجرا کنید. بر روی Patch کلیک کنید. پس از اتمام پیغام موفقیت آمیز، پچ را ببندید.

4) هنوز مطمئن شوید که اینترنت قطع می باشد. نرم افزار را اجرا کنید. به بخش About -> Activate License مراجعه کنید. در اینجا از شما درخواست لایسنس می شود. لایسنس موجود در فایل KEY.txt را استفاده کنید.

5) بر روی دکمه Register کیک کنید. پنجره دیگری برای شما باز می شود که Activation Code می خواهد. یک عبارت دلخواه بنویسید. مثلا Downloadha.com و بعد OK را بزنید.

6) نرم افزار را یک بار بسته و مجدد باز کنید. کار تمام است! می توانید اینترنت خود را نیز متصل کنید.

———————————

آموزش کرک کردن نسخه های Professional و Technician:

دقت کنید که کرک این نسخه ها تنها بر روی ورژن 32بیتی نرم افزار قابل اعمال می باشد. برای این منظور، لطفا ابتدا نرم افزار را نصب کنید. سپس:

1) وارد محل نصب نرم افزار، پوشه ی فایل های اجرایی 32بیتی شوید. آدرس دیفالت بدین صورت است:

C: / Program Files / Hasleo / WinToUSB / x86 / WinToUSB / bin

 

2) یکی از دو فایل موجود در پوشه Crack را در آدرس گام اول کپی و جایگزین نمایید.

3) نرم افزار را حتما از همین فولدر اجرا کنید. نه شورتکاتی که روی دسکتاپ شما ایجاد کرده است! چرا که شورتکات روی دسکتاپ به آدرس نسخه 64بیتی می رود و کرک برای آن سازگار نیست. از همین پوشه که در گام اول وارد آن شده اید، نرم افزار را به صورت کاملا کرک شده اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com