دانلود WinZip Courier 8.0 -نرم افزار فشرده سازی فایل ها

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود WinZip Courier یکی از بهترین و حرفه ای ترین نرم افزار های مدیریت فایل های فشرده می باشد. دانلود WinZip Courier نسخه جدید این نرم افزار می باشد که یکی از قدیمی ترین ابزار ها در زمینه فشرده سازی فایل و ساخت فایل های آرشیو می باشد. این نرم افزار از انواع فرمت های مختلف به منظور ساخت و اجرای فایل های فشرده و آرشیوی پشتیبانی می کند. در این نرم افزار کاربران قادرند تا فایل ها و پوشه های خود را به منظور کاهش حجم فشرده سازی نمایند و یا از اطلاعات خود آرشیوی تهیه نمایند.

با دانلود WinZip Courier خود را از محدودیت اندازه ایمیل خود آزاد کنید و فایل های بزرگ را با خیال راحت ارسال کنید. این نرم افزار با سیستم ایمیل شما ادغام شده است به طور خودکار به عنوان شما کار می کند و فایل های خروجی را به طور خودکار فشرده و رمزگذاری کنید.اسناد، صفحات گسترده و اسناد و ایمیل ها را به طور مستقیم از برنامه های مایکروسافت آفیس فشرده نمایید. آیا فایل های شما برای ایمیل خیلی حجیم است؟ نرم افزار WinZip Courier به طور خودکار آن ها را به یکی از سرویس های ابری متصل شما آپلود می کند و یک لینک دانلود در پیام ایمیل خود قرار می دهد.WinZip Courier با ZipSend، WinZip cloud service و Box، SkyDrive، Dropbox، Google Drive، CloudMe و SugarSync سازگار است.دانلود-WinZip-Courier

WinZip-Courier-اسکرین-شات  WinZip-Courier-اسکرین-شات  WinZip-Courier-اسکرین-شات

info

Free yourself from email size limits and deliver large files safely! Courier integrates seamlessly with your email system to automatically zip and encrypt outgoing attachments as you work. Simply write an email, attach as many files as you need, and click Send—Courier will take care of the rest! Files still too big? Courier will automatically send them via the ZipShare web service (up to 2GB per message).

سیستم مورد نیاز

Windows Vista, Windows 7, Windows 8.x, and Windows 10.

راهنمای نصب

1- بعد از نصب ، نرم افزار را اجرا کرده و بر روی Registration کلیک نمایید.

2- فایل WinZip_Keygen_4in1_By_DFoX_URET_v2.9را اجرا کرده و نرم افزار WinZip Courier  را انتخاب کرده و Generate را بزنید.

3- با استفاده از نام و سریال بدست آمده نرم افزار را فعال سازی نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 83 مگابایت