دانلود WM Capture 8.10.1 – نرم افزار ضبط ویدیوهای آنلاین

دانلود WM Capture نرم افزاری بسیار عالی برای ضبط ویدیو و فیلم هایی است که درون اینترنت مشاهده می کنید ولی نمی توانید آن ها را دانلود و ذخیره کنید می باشد. بدین ترتیب هر آن چه که می بینید را می توانید ذخیره کنید. این شعار نرم افزار است و با توجه به عدم است از روش های مخفی و drm به هیچ وجه غیر قانونی نبوده و از طرفی هیچ وقت به مشکل بر نخواهد خورد و بدین ترتیب هر وب سایتی که ویدیو و فیلم به صورت آنلاین نمایش می دهد توسط این نرم افزار این قابلیت برای کاربر فراهم می شود تا ویدیو هایش را با کیفیت عالی و صدای عالی ذخیره سازی نماید بدون هیچ کاهش کیفیت هر آن چه مشاهده می نمایید را ذخیره سازی نمایید.

دانلود-wm-capture

برای چت های ویدیویی نیز نرم افزار WM Capture می تواند مورد استفاده قرار گیرد. دانلود WM Capture می تواند هر صدایی که از اسپیکر و میکروفن رد و بدل می شود را ذخیره سازی کند و کاربر مقابل به هیچ متوجه نخواهد شد که شما در حال ذخیره سازی هستید. این نرم افزار به طور خودکار نسبت به تشخیص پنجره و فضایی که ویدیو در حال پخش است اقدام می کند و آن ها را ضبط خواهد کرد و صدا را نیز تشخیص داده و به تصویر خواهد افزود تا کاربر ویدیویی به همراه صدا از آن چه مشاهده کرده است ذخیره نماید.

ویدیو ها می توانند با فرمت های MPEG, WMV, AVI ذخیره شوند. هنگام استفاده از WM Capture لازم نیست حتماً پنجره نمایش فیلم بر روی تمام پنجره ها قرار گیرد و وقت شما تلف شود. با قابلیت background mode کاربر می تواند ویدیو در حال پخش را minimize نموده و ضبط آن را بر عهده نرم افزار قرار دهد و خود به انجام امور دیگر بپردازد.

WM-Capture-اسکرین-شات WM-Capture-اسکرین-شات

info

WM Capture is the only PC video recording program that captures video from any online source with perfect quality. If you can watch it you can save it. Record video from ANY Web site, regardless of format. You caneven record DVDs playing on your PC. And because it does not circumvent or hack DRM (Digital Rights Management) or any copyprotection technology, it’s 100% legal world-wide.

سیستم مورد نیاز

IBM or compatible Pentium
AMD processor (900 MHz or greater)
512 MB RAM or greater. 1024 x 768, 16-bit display (32-bit recommended)
Windows XP, Windows Vista all SP, Windows 7, Windows 10

راهنمای نصب

پس از اتمام نصب، محتوای موجود در پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار جایگزین کرده و سپس نرم افزار را اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 80 مگابایت