دانلود ویدیوهای آنلاین WM Recorder 16.8.1

WM Recorder نرم افزاری کارآمد برای دانلود و ذخیره ویدیوها و صداهای انلاین درون وبسایت ها می باشد. بدین ترتیب کافی است که ویدیو و صوت انلاین را پخش کنید ، WM Recorder با یافتن منبع پخش و نمایش ، آن را با کیفیت بالا دانلود خواهد کرد. این نرم افزار با دارا بودن ویرایشگر و تبدیل کننده داخلی میتواند صدا و ویدیوهای دانلود شده را قبل از ذخیره سازی به دلخواه کاربر ویرایش کند. قابلیت های ویرایشی نظیر trim , cut , crop , merge , spilt و قابلیت ذخیره با فرمت های صوتی و تصویری متفاوت. در زمینه دانلود ، نرم افزار میتواند انواع ویدیو و صوت های به اشتراک گذاشته شده درون صفحات سایت ها که با روش هایی نظیر Flash Video که شامل فایل های فلش هستند و Windows Media و Real Media و Quicktime و Straming Audio را برای کاربر شناسایی و دانلود نماید. با داشتن قابلیت resume کاربر میتواند به ضبط کامل و بدون دردسر فایل های مالتی مدیا توسط این نرم افزار اعتماد کند. همچنین ویدیوهای قفل دار نیز میتوانند توسط این نرم افزار شناسایی و دانلود شوند که این قابلیت نیز بسیار کارامد و حائز اهمیت خواهد بود.

wm-recorder

https://img5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/WM-Recorder-s.jpg

info

WM Recorder is the easiest, most powerful way to record millions of video and audio files from the internet. Just open WM Recorder, play your video or audio, and it’s saved automatically.Please note: WM Recorder does not support Adobe Secure RTMP Measures. If it can’t be recorded with WM Recorder, try WM Capture, which will capture video from ANY site.

سیستم مورد نیاز

Windows 7, 8 10, (Windows 8/10 Desktop mode), Windows XP-SP2, Vista, Mac (with Bootcamp or Parallels installed)
CPU Speed: 2.0 GHz dual core recommended, 2.8 GHz single core
RAM memory: 512 MB or higher
Recommended with XP Computers: Sound Card with a recording line (Stereo Mix, Master Volume, Wave Out Mix, What U Hear or similar)
Recommended for HD/Full Screen recordings i5/i7, Intel HD Graphics CPU

راهنمای نصب

پس از اتمام نصب از اجرای نرم افزار خودداری کنید. فایل Register.dll را در محل نصب نرم افزار جایگزین کرده و سپس نرم افزار را اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 46 مگابایت