دانلود WonderFox HD Video Converter Factory Pro 16.1 نرم افزار کانورتر

دانلود WonderFox HD Video Converter Factory مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی برای تبدیل فیلم های SD به HD با هر کیفیتی است. این نرم افزار می تواند ویدیو های شما را به بیش از بیست و پنج نوع فرمت تبدیل کند. AVI, MPEG, WMV, ASF, MOV, MKV to HD TS, HD ASF, HD AVI, HD MP4, HD MOV, HD WMV, IPod, IPAD, iPhone, BlackBerry, PSP, PS3, Nokia و … تبدیل کنید علاوه بر این از تمام ویدیو های کیفت بالای HD نیز پشتیبانی می کند.  از دیگر ویژگی‌ های این نرم افزار امکان استخراج صدا از ویدیو می‌ باشد. نرم افزار WonderFox HD Video Converter Factory می تواند با سرعت بالا فیلم ها و ویدیو های شما را بدون آن که یک درصد افت کیفیت داشته باشید تبدیل نماید.

دانلود-WonderFox-HD-Video-Converter-Factory

شما می توانید به کمک این نرم افزار فایل های مالتی مدیا خود را شخصی سازی کنید و آن ها را ویرایش نمایید. این نرم افزار امکان ویرایش فایل های HD را نیز دارا می باشد. دانلود WonderFox HD Video Converter Factory Pro که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است دارای امکانات زیادی می باشد که می توان به ویرایش فیلم ، بریدن ، قاب بری کردن و افکت های فوق العاده آن اشاره کرد. با استفاده از ویژگی VBR می توانید حجم فایل های خود را تا حد زیادی کم کنید بدون اینکه حتی ذره ای از کیفیت آن کم شود.

WonderFox-HD-Video-Converter-Factory-اسکرین-شات WonderFox-HD-Video-Converter-Factory-اسکرین-شات WonderFox-HD-Video-Converter-Factory-اسکرین-شات

info

HD Video Converter Factory Pro is equipped with advanced High-Definition (HD) video conversion technology. It can help users convert videos from Standard-Definition (SD) to High-Definition (HD) like HD MP4, HD MKV, HD AVI, HD MTS, HD TRP and also enables users to cut down the video size (convert HD videos to SD videos).

سیستم مورد نیاز

Os : Windows 10 /8/7

راهنمای نصب

1- بعد از نصب ، نرم افزار را اجرا کرده و بر روی Register و سپس Enter License کلیک نمایید.

2- Keygen را اجرا کرده و از منوی Product نرم افزار HD Video Converter Factory Pro انتخاب نمایید و Generate را بزنید تا سریالی تولید شود.

3- با استفاده از سریال شده نرم افزار را فعال سازی نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 85 مگابایت

دانلود نسخه قابل حمل (پرتابل) با حجم 51 مگابایت