دانلود WSUS Offline Update 11.3 نرم افزار دریافت آپدیت های ویندوز

دانلود WSUS Offline Update نرم افزاری بسیار عالی برای دانلود آپدیت ها و فایل های به روزرسانی امنیتی و عادی سیستم های مختلف ویندوز محصول شرکت مایکروسافت بدون نیاز به بخش Windows Update ویندوزها می باشد. همان طور که می دانید بخش بروزرسانی ویندوز ها امکان ذخیره سازی و نگه داری فایل های آپدیت دانلود و نصب شده را نمی دهد و اگر قرار بر نصب دوباره آن ها بر روی ویندوزی دیگر باشد بایستی مجدداً از بخش windows update دانلود شوند و این مسئله مسلماً نیازمند وقت و استفاده بیش از حد پهنای باند می باشد که در ایران به هیچ وجه مقرون به صرفه نیست. ولی با استفاده از نرم افزار WSUS Offline Update می توانید به راحتی فایل های به روزرسانی سیستم های ویندوز xp و vista و ۷ و ۸ و ۱۰ در نسخه های ۳۲ بیت و ۶۴ بیت و همچنین نسخه های server را به راحتی در هارد دیسک خود دانلود و نگه داری نمایید. این نرم افزار علاوه بر توانایی دانلود فایل های به روزرسانی ویندوز ، می تواند فایل های به روزرسانی نرم افزار Microsoft Office را نیز دانلود و نگه داری کند. امیدواریم از این نرم افزار رایگان استفاده لازم را ببرید.

دانلود-WSUS-Offline-Update

WSUS-Offline-Update-اسکرین-شات WSUS-Offline-Update-اسکرین-شات

info

Allows you to keep your computer up-to-date by downloading the latest patches and security updates.You can use WSUS Offline Update to easily download patches and updates for your Windows and Office without going through the whole procedure on Microsoft’s Windows Update website.
Using WSUS Offline Update, you can update any computer running Microsoft Windows and Office safely, quickly and without an Internet connection.
Using WSUS Offline Update, you can update any computer running Microsoft Windows safely, quickly and without an Internet connection.

سیستم مورد نیاز

Internet Connection

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 5 مگابایت