دانلود xplorer2 Ultimate 4.0.0.1 – نرم افزار مدیریت فایل ها در ویندوز

دانلود xplorer2 Ultimate نام نرم افزاری برای مدریت فایل های ویندوز می باشد که با قرار دادن ابزار های برای مدیریت فایل ها به شما کمک می کند. شما به کمک این نرم افزار می توانید فایل های خود را کپی یا حذف کنید همچنین می توانید تغییرات در جزییات فایل ایجاد کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل مورد نظر خود را در هارد جستجو کنید و برآن مدیریت داشته باشید. این نرم افزار می تواند سند های متنی با فرمت های مختلف را نمایش دهد همچنین این قابلیت را دارد که این سند ها را ویرایش کنید. این نرم افزار از حافظه های جانبی متصل به کامپیوتر نبز پشتیبانی می کند.

دانلود xplorer2 Ultimate نام نرم افزاری می باشد که در واقع یک Explorer جدید با امکانات بالا برای ویندوز به شمار می آید. این نرم افزار با در اختیار قرار دادن ابزار مدیریتی برای فایل ها همچون Copy , delete ، … و امکان ایجاد تغییرات در جزییات فایل ، امکان مشاهده چندین قسمت از هارد به صورت همزمان در tab های مختلف و قابلیت نمایش همه قسمت ها در یک پنجره به صورت عکس و دیگر ویژگی ها به کاربر کمک می کند تا از محیط ساده explorer ویندوز خود رهایی یابد و به سمت این نرم افزار گرایش پیدا کند. این نرم افزار محصولی از شرکت Nikos Bozinis می باشد. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.دانلود-xplorer2

xplorer2-اسکرین-شات  xplorer2-اسکرین-شات xplorer2-اسکرین-شات

info

Xplorer is what windows explorer should have been. We’ve kept the best bits and threw away the inconsistencies and irritations, all in a small and nimble, easy to use package. At first glance everything looks familiar: the classic tree/view user interface, clean and clutter free, should get you started immediately. xplorer? will get you in all places you keep your digital wealth, including namespace extensions like FTP, zipfolders, webfolders etc. xplorer? browsing model scales up well to large folders with thousands of files. It reads fast, offers visual filters and a variety of selection mechanisms that allow you to manage your files effectively.

سیستم مورد نیاز

Windows All (32 & 64 bit) 9x/NT/2000/XP/Vista/7/8/10

راهنمای نصب

نسخه Professional : بعد از نصب نسخه مورد نظر خود را انتخاب کنید ، Keygen را اجرا کنید سپس Patch را بزنید و به محل نصب رفته و فایل xplorer2 را انتخاب کنید.

نسخه Ultimate : بعد از نصب محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com