دانلود نرم افزار میکس و دی جی – XYLIO Future DJ Pro 1.7.2

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار XYLIO Future DJ Pro ابزاری است که توسط آن می توانید به صورت حرفه ای، فایل های موسیقی را تولید کنید و میکس و دی جی آهنگ ها بپردازید. نرم افزار دارای قابلیت های زیادی است و می تواند به صورت حرفه ای، تمام قابلیت هایش را در اختیار شما قرار دهد. شرایط زیادی برای تولید یک آهنگ مورد نیاز است و جلوه های صوتی تمام تاثیرشان را باید با ریتم داشته باشند. این برنامه با رابط کاربری خودش، امکان کار کاربران مبتدی و حرفه ای را فراهم می کند و تمامی ابزارهایش را در اختیار شما قرار می دهد. خلاقیت توسط این برنامه آسان تر شده است و می توانید بدون محدودیت، جریان های صوتی خود را رهبری کنید. تنها باید ویژگی های پیشرفته این برنامه را درک کنید و در نهایت تنظیمات دقیق را به آهنگ های خود اضافه کنید.

با دانلود XYLIO Future DJ Pro خواهید توانست که به صورت انعطاف پذیر، آهنگ های خود را تولید کنید و شرایط لازم را روی آن اعمال کنید. کیفیت آهنگ ها توسط این برنامه تضمین شده است و هیچ مشکلی از بابت ابزارهای برنامه نخواهید داشت. تنظیم اکولایزر، یکی از مهمترین بخش ها است و ابزارهای زیادی به منظور تست دقیق آن ارائه شده است. مانیتورینگ سیگنال ها به صورت زمان واقعی انجام می شود و در عین طراحی نت به نت آهنگ ها، می توانید دقیقا روی سیگنال های تولیدی نظارت داشته باشید و در صورت نیاز، آنها را تغییر دهید. افکت های صوتی، به منظور بالا بردن کیفیت آهنگ ها و حذف نویزها کاربرد دارند و در بخش از آهنگ خود، می توانید از آنها استفاده کنید.

کاور-XYLIO-Future-DJ-Pro

ویژگی های کلیدی نرم افزار XYLIO Future DJ Pro:

  • امکان مانیتورنگ زمان واقعی سیگنال آهنگ ها
  • نمایش شکل عموی سیگنال ها
  • تشخیص اتوماتیک BPM
    مسیریابی پیشرفته صوتی
  • تنظیم کامل اکولایزر و حلقه های درز
  • اعمال جلوه های صوتی ویژه روی اهنگ ها
info

Future DJ Pro is packed with the latest professional DJ features that answer the needs of both professional and aspiring DJs. Future.dj pro can easily be used by all manner of DJs, from bedroom DJs who enjoy creating their own mashups and mixes in the comfort of their home, to mobile DJs and club/live DJs that perform in clubs and other live performance conditions. Thanks to an impressive number of advanced and flexible features, there is nothing limiting your creative flow, other than your own creativity.

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 10 / 8.1 / 7 (64-bit versions are preferred)

processor: Intel i3/i5/i7/i9, 1.7 GHz or better

memory: 4 GB of RAM or more (8 GB recommended for HD videos)

video card: any DirectX 11 compatible video card (NVidia, AMD or integrated Intel HD3000 or better)

HDD: at least 1 GB free disk space

optional: multi-channel soundcard or DJ controller with multiple separate outputs (eg. for speakers and for headphones)

راهنمای نصب

با استفاده از KeyGen سریال نامبری برای خود تولید کرده و نرم افزار را رجیستر نمایید. حتما دقت کنید که دسترسی نرم افزار به طور کامل از اینترنت قطع باشد تا سریال نامبر شما به هیچ وجه غیرفعال نشود. بدین منظور، توصیه می شود تا فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کیند.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 32بیتی با حجم 126 مگابایت

دانلود نسخه 64بیتی با حجم 129 مگابایت