ورژن جدید یاهو مسنجر Yahoo Messenger 0.8.231

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار مسنجر یاهو با ورژن جدید و امکاناتی جدید منشتر شد .مطمئنا همه ما مسنجر محبوب و قدیمی Yahoo Messenger را به خاطر داریم، جایی که با اینترنت دایال آپ در سال های نه چندان دور این تنها مسنجر محبوبی بود که تقریبا همه آن را می شناختند. یاهو مسنجر از آن دسته برنامه‌هایی است که نیازی به معرفی ندارد و همه‌ی ما با کار آن آشنایی داریم. یاهو مسنجر نرم افزاری برای بر قراری ارتباط با دوستان و دیگران می باشد . شما میتوانید به کمک این مسنجر به صورت نوشتاری ، صدا یا همان Voice ، یا به صورت تصویری به  ارتباط با دوستان و آشنایانتان بپردازید. از ویژگی های جدید این نرم افزار می توان به اشتراک گذاری عکس ها ، ارسال فایل های GIF ، لغو ارسال پیام و … اشاره کرد. به جرات میتوان گفت با استفاده از یاهو مسنجر میتوانید به برقراری ارتباط با سرعت بالا پرداخت. در این نسخه یاهو گزینه لایک را برای پیام ها قرار داده است تا اگر از پیامی خوشتان آمد آن را بپسندید یا به اصطلاح Like کنید.Yahoo-Messenger


قابلیت های نسخه جدید یاهو مسنجر :
– اشتراک گذاری تصاویر با وضوح بالا
– بیان احساسات خود با کمک عکس های متحرک GIF
– لغو ارسال پیام ارسال شده (وقتی شما پیامی را ارسال کردید و از ارسال آن پشیمان شدید میتوانید پیام خود را Unsend کنید)
– سرعت بالا در برقراری ارتباط با دیگران
– اضافه شدن گزینه لایک برای پسندیدن مطالب و عکس ها

http://dl5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/Yahoo-Messenger-s.jpg?refresh=1

info

The new version of Yahoo Messenger is redesigned with brand-new features. Now you can share photos instantly, send animated GIFs, and even unsend messages. It’s available for Android, iPhone, desktop, and on the web via your browser.

Enhanced photo sharing – Now you can share lots of high-resolution photos at once, and swipe to view them in a photo carousel.

Unsend – Regret something? Simply tap it and select “Unsend” to remove it from the conversation.

Likes – Tap on a message or photo to let the sender know you like it.Animated GIFs – Express yourself with animated GIFs from Tumblr (available on Android, iOS and web).

سیستم مورد نیاز

Platform: Windows 10 , Windows 8 , Windows Vista 64-bit, Windows 7, Windows 7 64-bit, Windows Vista, Windows XP

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 43 مگابایت