دانلود YouTube By Click 2.2.89 نرم افزار دانلود آسان از یوتیوب

نرم افزار YouTube By Click ابزار سبک و راحتی برای دانلود از سایت یوتیوب می باشد و از ساده ترین ابزارها برای این منظور استفاده می کند تا فیلم های محبوب خود را بتوانید دانلود کرده با بهترین کیفیت از آنها استفاده کنید. این ابزار دارای ویژگی های ساده ای است که این امکان را به شما می دهد تا تنها با یک کلیک بتوانید دانلود خود را شروع کرده و همه سایت ها را در دسترس خود داشته باشید. برنامه دارای پنجره های سفارشی سازی است و براحتی می توانید از پردازش بصری برنامه برای تعیین پارامترهای دانلود استفاده کنید.

این برنامه دارای فرمت های پخش متنوعی است و بدین صورت می توانید تعیین کنید که خروجی که می خواهید دانلود کنید، به چه صورتی می خواهید که باشد. این موضوع در مورد پخش و دانلود از اینترنت نیز صادق است و تنها با یک کلیک می توانید تمام این کارها را انجام دهید. برنامه دارای زمانبندی خاصی هم است که می تواند حتی بدون اتصال به اینترنت از برنامه استفاده کنید.

کاور-YouTube-By-Click

ویژگی های کلیدی نرم افزار YouTube By Click:

  • پشتیبانی از تمام سایت ها
  • دانلود لیست های پخش یوتیوب
  • دانلود با کیفیت HD و ۴K
  • به روز بودن همیشگی
info

YouTube By Click is a lightweight and straightforward software utility created to serve as the simplest means possible of downloading videos from popular websites, requiring only one button press to get the job done.
Clear-cut and intuitive usage
The application features a slightly cluttered yet accessible user interface, allowing you to customize its most important running parameters from the main window.

As such, you can easily define the output folder and format, then start grabbing movies or songs from the Internet, enabling you to watch them on your PC, even when you have no web connection.

Features:
Supports all sites
Download YouTube Playlists
HD & 4K quality
Always up to date

سیستم مورد نیاز

Windows Me/NT/2000/XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/10

راهنمای نصب

پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. محتوای درون پوشه Patch را به محل نصب نرم افزار منتقل کرده و فایل youtube by click v.2.2.77 – patch.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. بر روی Patch کلیک کنید تا نرم افزار فعال شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 13 مگابایت