دانلود Youtube Movie Downloader 3.2.2 – نرم افزار دانلود از یوتیوب

دانلود Youtube Movie Downloader نرم افزار کاربردی در زمینه دانلود فیلم ها از وب سایت یوتیوب می باشد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از فیلم، موزیک ویدیو، تریلر فیلم یا هر ویدیویی که در حال پخش از وب سایت یوتیوب می باشد خوشتان آمده باشد و می خواهید آن را دانلود نمایید و در سیستم خود ذخیره نمایید، یا می خواهید آن را دانلود کرده تا در زمانی دیگر به مشاهده آن بپردازید، اما متوجه عدم وجود گزینه ای برای دانلود می شوید. تیم دانلودها امروز نرم افزار Youtube Movie Downloader را آماده کرده است که به کمک آن می توانید تمامی ویدیو های وب سایت یوتیوب را دانلود نمایید. به کمک این نرم افزار علاوه بر وب سایت یوتیوب می توانید ویدیو های آنلاین در حال پخش از وب سایت های دیگر را نیز دانلود نمایید.

نرم افزار Youtube Movie Downloader به شما این امکان را می دهد تا ویدیو ها را در طیف وسیعی از فرمت های تصویری از جمله FLV، WAV، AAC، HD MP4، MP3، AVI و MPG ذخیره نمایید. همچنین این نرم افزار برخی از پارامتر ها را قبل از دانلود به شما می دهد. از جمله این پارامتر ها می توان به اندازه صفحه، میزان ارسال بیت ویدیو، نرخ بیت صوتی، کانال صوتی، نرخ فریم و نرخ صوتی اشاره کرد.

دانلود-Youtube-Movie-Downloader

info

Whether you want to save a video in case it is removed or, perhaps, prefer to create backups of your videos for safekeeping, you need to employ a specialized tool for this purpose. YouTube Movie Downloader is a simple and straightforward tool designed to help you grab full-length videos, documentaries and movies from the famous online streaming platform.

سیستم مورد نیاز

Windows 7 • Windows 7 64 bit • Windows 8 • Windows 8 64 bit • Windows 10 • Windows 10 64 bit

راهنمای نصب

بعد از نصب، محتوای پوشه Crack را در محل زیر کپی نمایید.

C: / Users / USERNAME / AppData / Roaming

 

نکته 1: پوشه USERNAME همان نام سیستم شما می باشد برای مثال USERNAME برای ما پوشه Downloadha می باشد.

نکته 2: پوشه AppData به صورت مخفی می باشد برای دیدن این پوشه از تب view تیک گزینه Hidden Items را بزنید.

نکته 3: با تایپ عبارت %appdata% در نوار جستجوی ویندوز، می توانید به صورت میانبر به این پوشه دسترسی پیدا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 40 مگابایت