دانلود Zero Assumption Recovery 10.0 Build 1023 Technician Edition – بازیابی فایل های از بین رفته

دانلود Zero Assumption Recovery نرم افزاری برای ریکاوری فایل ها و اطلاعات پاک شده از روی دیسک سخت می باشد. از مزیت های این نرم افزار می توان به اسکن قدرتمند آن اشاره نمود که تا حد بسیار زیادی فایل های حذف شده ی شما را بازیابی می نماید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که اطلاعاتی را حذف کرده باشید و هم اکنون به آن نیاز دارید یا اطلاعاتی به صورت نا خواسته حذف شده است و به آن نیاز دارید. امروز تیم دانلود ها نرم افزاری را برای شما آماده کرده است که می توانید اطلاعات از دست رفته را بازیابی کنید. این نرم افزار محیط کاربری بسیار آسانی دارد و شما به آسانی و با چند کلیک می توانید اکثر اطلاعات خود را حتی بعد از فرمت هارد دیسک بازیابی نمایید.

دانلود Zero Assumption Recovery مجموعه ای از نرم افزار بازیابی اطلاعات بسیار مؤثر و کامل برای سیستم عامل های مایکروسافت را فراهم می کند. ZAR Data Recovery مناسب برای کاربران خانگی و شرکت های کوچک است که نیاز به یک راه حل بازیابی قوی برای ویندوز FAT، NTFS، لینوکس ext / 2/3/4 و سیستم های فایل XFS دارند. تنظیمات پیش فرض قابل اعتماد و کامل هستند، اما کاربرانی که اطلاعات بیشتری دارند می توانند از مقدار زیادی از تنظیمات اختیاری بهره مند شوند. بازیابی اطلاعات RAID ، بازیابی اطلاعات ناس، آسیب بازیابی اطلاعات MBR و بازیابی جدول پارتیشن با چندین درایو منطقی از موارد ZAR Data Recovery می باشند.دانلود-Zero-Assumption-Recovery

Zero-Assumption-Recovery-اسکرین-شات  Zero-Assumption-Recovery-اسکرین-شات

info

Zero Assumption Recovery – Sometimes disaster strikes. Data can be lost due to many different reasons. Accidental reformatting, power spikes, virus attacks and hardware malfunction are some of the scenarios where you will find yourself looking for a data recovery solution.

Zero Assumption Recovery provides a suite of highly effective and thorough data recovery software for Microsoft® Windows™ operating systems. We pride ourselves on having created tools that stand out from the crowd – our do it yourself data recovery software is far more persistent than many of the other solutions on the market. Even when you think your hard drive is beyond salvation, ZAR Data Recovery carries on crawling – and ultimately achieves the result.

سیستم مورد نیاز

Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32-64 bit)

راهنمای نصب

1- بعد از نصب نرم افزار ، فایل zar.x.build.616-patch را در محل نصب نرم افزار کپی کنید آنرا اجرا کرده و Patch را بزنید.

2- سپس نرم افزار را اجرا کنید و بر روی Inter license key کلیک کنید و به کمک سریالی دلخواه نرم افزار را فعال سازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 5 مگابایت