دانلود Zoner Photo Studio X 19.1904.2.175 – ویرایش و مدیریت عکس ها

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود Zoner Photo Studio نرم افزاری بسیار عالی برای مدیریت و ویرایش عکس می باشد. توسط این نرم افزار کاربر ضمن توانایی کامل در مدیریت عکس ها و تگ گذاری و آرشیو بندی ، می تواند نسبت به قراردادن نقطه جغرافیایی و ویرایش اطلاعات متای عکس اقدام کند که ویرایش اطلاعات exif  جز همین اطلاعات می باشد  و برای عکس ها توضیح نوشته و کلمه کلیدی قرار دهد که این اطلاعات درون پروفایل عکس قرار دارد. امکانات ویرایشی نرم افزار نیز بسیار وسیع است.

قابلیت ساخت تصاویر پانورما از عکس های کاربر و همچنین تصاویر HDR و سه بعدی به سادگی هرچه تمام تر توسط نرم افزار امکان پذیر می باشد. وجود فیلترها و افکت های بسیار زیبا به همراه امکانات روتوش تصاویر شامل تصحیح عکس و حذف قرمزی چشم و اینچنین ابزاری جهت روتوش نرم افزار را در زمینه ویرایش نیز بسیار توانمند می سازد. تنظیم کنتراست، روشنایی و تنظیم نور از جمله قابلیت هایی است که مسلماً درون نرم افزار در نظر گرفته شده است.

نرم افزار Zoner Photo Studio X  با پشتیبانی از فرمت های JPEG, PNG, PCX, GIF, ICO, BMI, TGA, RAW, PSD, PGM, EMF, EPS, PDF, XAR, CDR به کاربر این امکان را می دهد تا به راحتی طیف وسیعی عکس ها را در اختیار داشته باشد. لازم به ذکر است که نرم افزار توانایی نمایش عکس ها را با سرعت بالا و همزمان چرخش و تغییر سایز عکس ها را دارد.

دانلود-نرم-افزار-Zoner-Photo-Studio

info

Zoner Photo Studio X helps you take control of your photos. Zoner Photo Studio is a complete toolbox for managing and processing digital photos. Acquire pictures from your camera, organize your archive, and edit and share your photos – it’s never been easier! Zoner Photo Studio is useful for beginners, advanced users, and experienced photographers, who can select one out of four different variants.

سیستم مورد نیاز

OS: Microsoft Windows 7* / 8 / 8.1 / 10 (32 or 64 bits)
Processor: Intel or AMD with SSE2 support
Memory: 2 GB RAM
HDD: min. 350 MB free disk space
Resolution: 1280 × 800 or higher

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید که اتصال شما از اینترنت به صورت کامل قطع می باشد.

2) فایل block-hosts.cmd را به صورت Run as Administrator اجرا کنید تا سرورهای نرم افزار در سیستم شما بلاک شوند.

3) نرم افزار را نصب کنید. اما پس از اتمام نصب، آن را اجرا نکنید. محتوای درون پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار خود کپی و جایگزین نمایید.

4) نرم افزار را اجرا کنید. وارد بخش General شوید (با استفاده از کلید ترکیبی Ctrl+M سپس بخش General) و تیک گزینه ی Help Future Development … را بردارید.

5) در زبانه ی Integration تیک گزینه ی Check for updates on system startup را بردارید که از آپدیت اتومات نرم افزار جلوگیری شود.

6) تمامی فایل های نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید تا دسترسی به اینترنت نداشته باشند.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه X با حجم 107 مگابایت

————-

دانلود نسخه پرتابل (قابل حمل) با حجم 133 مگابایت

————-

دانلود نسخه Pro با حجم 94 مگابایت

ADs