دانلود انیمیشن سریالی Stretch Armstrong and the Flex Fighters 2017

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3رای)
Loading...

دانلود انیمیشن سریالی Stretch Armstrong and the Flex Fighters با کیفیت WEBRip

کاور-Stretch-Armstrong-and-the-Flex-Fighters-2017

نام انیمیشن: Stretch Armstrong & the Flex Fighters – استرچ آرمسترانگ و مبارزین انعطاف پذیر

سال انتشار: ۲۰۱۷

ژانر: انیمیشن، اکشن، کمدی

مدت زمان: هر قسمت ۲۲ دقیقه

کیفیت: WEBRip 720p / WEBRip x265 720p / WEBRip x265 1080p

IMDB

خلاصه داستان: یک نوجوان برنامه ریزی شده به نام جیم آرمسترانگ به همراه دو نفر از بهترین دوستانش، به طور تصادفی در معرض یک ماده شیمیایی آزمایشی قرار می گیرند. بعد از این اتفاق ناگوار، این به ابرقهرمانانی تبدیل می شوند که باید با همدیگر همکاری کنند و بتوانند فراتر از محدوده زندگی شان جان بسیاری از افراد را نجات دهند و وارد ماجراجویی های هیجان انگیزی شوند.
در واقع این ماده شیمیایی است که آنها را به ابرقهرمانان قدرتمندی تبدیل می کند و این نوجوانان کم سن و سال، وظایف خطیری را پیدا می کنند، که باید همیشه به دنبال دردسر و حل کردن موج بسیاری از مشکلات در شهر باشند. فراتر از زندگی بودن، یعنی اینکه باید خودتان را فراموش کنید و برای نجات دیگر افراد انگیزه داشته باشید. باید ببینیم که آیا این ابرقهرمانان تصادفی داستان ما، قابلیت چنین فداکاری هایی را دارند یا خیر.

انیمیشن Stretch Armstrong and the Flex Fighters یک اکشن کمدی هیجان انگیز را به بینندگان تحویل می دهد که دارای ویژگی های هیجان انگیزی است و هر کسی می تواند از آن لذت ببرد. وجود محیط های جالب و روایت خوب داستان در هر قسمت، شما را به این ابرقهرمانان علاقه مند می کند و باعث می شود که حس ترحم زیادی را نسبت به دردسرهایی که این ابرقهرمانان می کشند، داشته باشید. قرار است شخصیت های زیادی را نظاره گر باشید که در قسمت های آینده اضافه می شوند و در نقش ابرشروران، سعی خواهند کرد که مشکلات زیادی را برای قهرمانان نوجوان ایجاد کنند. قدرت این ابرقهرمانان در نوع خودش عجیب است. کش سان بودن جیک آرمسترانگ و فنون مبارازتی عجیب دوستان وی، همگی عناصر خنده داری را ایجاد می کنند که باعث می شود، لحظه به لحظه انیمیشن بسیار جذاب و تاثیر گذار حس شود.

info

Stretch Armstrong and the Flex Fighters is an American animated series produced by Hasbro Studios it shares the name of the 1970s action figure Stretch Armstrong, but little else. The Netflix series features a brand new superhero universe, new characters, new villains, new lore. The series was developed by Executive Producers Kevin Burke, Victor Cook, and Chris “Doc” Wyatt.

Burke and Wyatt also wrote a tie-in comic book for IDW Publishing. The first season was released on Netflix on November 17, 2017. The second season was released on September 7, 2018. The series follows three friends who mutate into superheroes and balance their lives in crime-fighting with attending high school.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com